w naszej ofercie: 13777 imprez, 3322 terminy!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Wczasy Dj Resort ze Zwiedzaniem w Hiszpanii 2024
Wszystko o tej ofercie wie:

WCZASY DJ RESORT ZE ZWIEDZANIEM W HISZPANII 2024

Wczasy w Hiszpanii 2024, Wypoczynek ze Zwiedzaniem 2024, Hotel Dj Resort w Hiszpanii 2024, Wypoczynek w 2024

Wyżywienie: śniadanie (BB)
Ocena oferty:
Kod oferty:
1651202
oferta w pdf

Wczasy Dj Resort ze Zwiedzaniem w Hiszpanii 2024

Wczasy w Hiszpanii 2024, Wypoczynek ze Zwiedzaniem 2024, Hotel Dj Resort w Hiszpanii 2024, Wypoczynek w 2024

Program ramowy

1 dzień - wyjazd z Polski w godzinach nocnych lub porannych (w zależności od miasta). Przejazd przez Niemcy oraz Francję. W godzinach wieczornych przejazd na nocleg tranzytowy we Francji. Zakwaterowanie, nocleg.

2 dzień - po śniadaniu wyjazd w dalszą drogę. Przejazd przez Francję, Hiszpanię. Przyjazd do Lloret de Mar w okolicach godziny 20:00. Zakwaterowanie, zebranie organizacyjne oraz zapisy na wycieczki fakultatywne.

2-9 dzień - Wczasy na Costa Brava w hotelu DON JUAN RESORT ****. Istnieje również możliwość wzięcia udziału w dodatkowych wycieczkach fakultatywnych.

9 dzień - po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu, przejazd na zwiedzanie Saragossy. W stolicy regionu Aragonia zobaczymy: Aljaferia największa, poza Andaluzją, budowla Maurów w Hiszpanii, pochodząca z XI w., obecnie siedziba Las Cortes de Aragon - lokalny Parlament; Rzymskie Forum starożytnej Caesaraugusty; most rzymski oraz Bazylika Santa Maria del Pilar - bazylika o 4 wieżach i jedenastu kopułach, będąca miejscem wielu pielgrzymek, szczególnie połączonych z Fiesta de la Raza, uroczystościami upamiętniającymi odkrycie Ameryki. Po zwiedzaniu przejazd w kierunku Madrytu, zakwaterowanie w hotelu, nocleg. Podczas realizacji programu zwiedzania obiad/obiadokolacja we własnym zakresie.

10 dzień - po śniadaniu zwiedzanie Madrytu. W programie zwiedzania miasta: spacer po Puerta del Sol, owalnym placu otoczonym ze wszystkich stron kremowymi, XVIII wiecznymi domami, będącym hiszpańskim “punktem zero;, od którego mierzy się wszystkie odległości; Plaza Major ze statuą króla Filipa III, nazywany “teatrem pod niebem Madrytu”; Plaza Espania - zamknięty z 2 stron wysokimi wieżowcami jeden z głównych placów Madrytu; Pałac Królewski, wzniesiony na pozostałościach starożytnego zamku obronnego Alcazar, jego wnętrza zajmują: Farmacia Real pełna szklanych pojemników z egzotycznymi medykamentami, Museo de la Real Almeria, w którym można zobaczyć miecze Cortesa i Ferdynanda Katolickiego, piękny Salon Tronowy i Salon Kolumnowy. Na zewnątrz mieszczą się wyjątkowe Ogrody Sabatiniego i Campo del Moro oraz Plaza de la Almeria. Dla zainteresowanych zamiennie z Pałacem Królewskim istnieje możliwość wejścia do Muzeum Prado. W godzinach południowych przejazd na zwiedzanie Toledo, dawnej stolicy Hiszpanii, gdzie zobaczymy: Katedrę, Kościół św. Tomasza oraz synagogę Santa Maria La Blanca. Po zwiedzaniu powrót do hotelu, nocleg. Podczas realizacji programu zwiedzania obiad/obiadokolacja we własnym zakresie.

11 dzień - po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu, wyjazd na zwiedzanie Walencji. Zobaczymy m.in: Bazylikę Królowej Opuszczonych i barokowy kościół usytuowany na tyłach Katedry; w Katedrze przechowywany jest Święty Graal – legendarny kielich używany przez Chrystusa podczas Ostatniej Wieczerzy. W dalszej części programu La Lonja - jedyna w Europie stara giełda jedwabiu oraz wizyta w dzielnicy przyszłości, sztuki i nauki zwanej Calatravą, następnie przejazd do hotelu w okolicy Walencji, zakwaterowanie, nocleg. Podczas realizacji programu zwiedzania obiad/obiadokolacja we własnym zakresie.

12 dzień - po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu, przejazd w okolicę Costa Brava. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

13 dzień - po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu. Następnie przejazd przez Hiszpanię oraz Francję. Wieczorem przejazd na nocleg tranzytowy. Zakwaterowanie, nocleg.

14 dzień/15 dzień - po śniadaniu wyjazd do Polski. Przejazd przez Francję i Niemcy. Przekroczenie granicy Polski w godzinach wieczornych. Przyjazd do miast zachodniej Polski przed północą, pozostałe miasta przyjazd 15/13 dnia po północy.

Transport

Wyjazd z Polski w godzinach porannych. Przyjazd na nocleg tranzytowy do Francji w okolicach godziny 21.00. Po śniadaniu wyjazd do Hiszpanii i zakwaterowanie około godziny 20.00. Wyjazd z Hiszpanii w godzinach porannych. Przyjazd na nocleg tranzytowy w okolicach godziny 20.00. Przyjazd do Polski w godzinach wieczornych i nocnych ostatniego dnia imprezy. Uwaga! Niektóre miasta - północna i wchodnia część Polski przyjazd po północy.

Informujemy że płatne miasta wsiadania (dojazdy antenowe) są realizowane od minimum 4 osób.

Ubezpieczenie

PROMOCJA ! Pakiet 3 ubezpieczeń w jednym: KUP SOBIE SPOKÓJ + CHOROBY PRZEWLEKŁE + BAGAŻ

 • ubezpieczenie KUP SOBIE SPOKÓJ daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami kursowymi i paliwowymi. Rezygnację należy skutecznie zgłosić do 22 dni przed rozpoczęciem imprezy turystycznej. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę „Kup Sobie Spokój" nie podlega zwrotowi.
 • ubezpieczenie od CHORÓB PRZEWLEKŁYCH I NOWOTWOROWYCH daje pełną ochronę w przypadku osób, które cierpią na przewlekłe choroby (między innymi: nadciśnienie, cukrzyca, choroby autoimmunologiczne i inne)
Uwaga: Bez ubezpieczenia od CHORÓB PRZEWLEKŁYCH I NOWOTWOROWYCH towarzystwo ubezpieczeniowe ma prawo odmówić wypłaty odszkodowania z tytułu kosztów leczenia lub następstw nieszczęśliwych wypadków w przypadkach dolegliwości związanych lub wynikających z przewlekłych zachorowań.
 • ubezpieczenie BAGAŻU pozwala uzyskać odszkodowanie w przypadku uszkodzenia lub utraty bagażu.
Wykupując pakiet 3w1 automatycznie wzrastają sumy ubezpieczenia: koszty leczenia 30.000 EUR, NNW 15.000 PLN, bagaż 1000 PLN, odpowiedzialność cywilna 5000 EUR.
Ważne
Opłata obowiązkowa na realizację programu wycieczki poza granicami Polski. Opłata nie podlega rozliczeniu ani zwrotowi. Z opłaty finansowane są: checkpointy, parkingi, wydatki graniczne, taksa (zgodna z ofertą), opłaty związane z realizacją programu i inne nieprzewidziane programem.
Opłata zbierana jest w autokarze po przekroczeniu granicy Polski.
Przejazdy po Polsce mogą być realizowane autokarem klasy LUX, busem lub samochodem osobowym. Transport autokarem docelowym odbywa się od granicy Polski.
Opis miejsca
Katalonia oferuje turystom nieprzebrane bogactwo krajobrazu: skaliste wybrzeża, piaszczyste plaże, zielone równiny, stepy, pogórza i wysokie sierry - wszystko w okolicy Barcelony. Na terenie tego autonomicznego regionu można znaleźć zabytkowe miasta i miasteczka, małe rybackie wioski, górskie osady, tysiące romańskich kaplic, rzymskie mosty, winnice, sady, rybne strumienie i lasy pełne zwierzyny. Dla odwiedzających Katalonię jej najbardziej oczywistymi elementami są Morze Śródziemne oraz Pireneje.
Lloret de Mar to jedna z najpopularniejszych miejscowości wypoczynkowych w południowej części wybrzeża Costa Brava. Przyciąga niezliczone ilości turystów różnorodnymi rozrywkami, m.in. atrakcyjnym aquaparkiem, kursami nurkowania i licznymi dyskotekami.
Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu do 90 dni (niezależnie od jego celu) na terytorium Hiszpanii jest paszport bądź dowód osobisty.
Wycieczki Fakultatywne

BARCELONA
wizytę w stolicy Katalonii rozpoczniemy od zwiedzania jej największej atrakcji,
Sagrada Familia, czyli jednego z najbardziej niekonwencjonalnych kościołów na
świecie, który jest w niekończącej się budowie. Przejeżdżając po modernistycznej
dzielnicy miasta, obejrzymy kolejne dzieła znanego architekta, Antoniego Gaudiego,
domy Casa Mila i Casa Batllo, które znajdują się w ścisłym sercu Barcelony, na
Passeig de Gracia. Następnie czeka nas prawdziwy hit - wizyta na najwyższym
wzgórzu miasta, Tibidabo, z którego zobaczymy Barcelonę z wysokości 512 metrów.
Kolejny punkt programu to wizyta w Poble Espanyol - Wiosce Hiszpańskiej -
największym muzeum architektury pod gołym niebem, w którym można zobaczyć
wszystkie style architektoniczne występujące w Hiszpanii. Podczas tej wizyty
będziemy spacerować wąskimi uliczkami Andaluzji czy podziwiać mudejarową
architekturę Aragonii. Odwiedzimy również Plac Hiszpański i Wzgórze Montjuic a na
zakończenie czekają nas sekrety dzielnicy gotyckiej i najbarwniejszy deptak w
Barcelonia, La Rambla.
Cena :
BARCELONA: 65 EUR u rezydenta
BARCELONA + MUZEUM CAMP NOU: 95 EUR u rezydenta
MONTSERRAT
Całodniowa wycieczka gwarantująca zapierające dech w piersiach widoki,
malownicze krajobrazy i niesamowite formacje skalne o niespotykanych kształtach.
Na wysokości 720 m znajduje się klasztor Benedyktynów, który wybudowano po tym,
jak w cudownych okolicznościach odnaleziono tam figurkę Matki Boskiej. Kontakt z la
Morenetą ma magiczne właściwości - dotknięcie figurki powoduje, że w ciągu roku
spełniają się życzenia i prośby, z którymi przyjeżdżamy do klasztoru. Istnieje
możliwość wysłuchania Escolanii, który jest najstarszym, chłopięcym chórem w
Europie.
Cena :
70 EUR u rezydenta
COSTA BRAVA TOUR - REJS LLORET-TOSSA-LLORET + WINIARNIA
to wycieczka szlakiem najpiękniejszych i najciekawszych zakątków Costa Brava. Na
początek zapraszamy na rejs statkiem wzdłuż skalistego wybrzeża podczas którego
podziwiać będziemy urokliwą przyrodę, malowniczą linię brzegową i odważną
architekturę rezydencji zawieszonych na urwiskach. Celem przejażdżki jest Tossa de
Mar, miasteczko o bogatej historii i pocztówkowej urodzie. Tossa to pięknie położona
osada rybacka, która ze względu na zachowanie swego oryginalnego
średniowiecznego charakteru uważana jest za perełkę Costa Brava. W przeszłości
wioska była miejscem spotkań artystów z całego świata, a jeden z nich - malarz Marc
Chagall - nazwał je błękitnym rajem. W średniowiecznej części miasteczka zachowały
się baszty i zabudowania mieszkalne pochodzące z tamtego okresu. Brukowane,
ukwiecone i romantyczne uliczki zapraszają na leniwy spacer, zapach grillowanych
sardynek pobudza kubki smakowe a szeroka plaża u podnóża starówki zachęca by
choć na chwilę wyciągnąć się na słońcu. Wycieczkę kończy wesoła wizyta w winiarni
z degustacją win, likierów i rozmaitych przysmaków kuchni katalońskiej.
Cena :
Dorośli: 45 EUR płatne u rezydenta
GIRONA DALI
Wycieczka do miasta Figueres, w którym żył i tworzył jeden z najbardziej znanych
twórców sztuki współczesnej Salvador Dali. W cenie: zwiedzanie surrealistycznego
Muzeum, które artysta stworzył sam w gmachu dawnego teatru. Po madryckim Prado
jest to najczęściej odwiedzany przybytek sztuki w Hiszpanii. W dalszej części
wycieczki odwiedzimy stolicę regionu, Gironę - miasto malowniczo położone u zbiegu
rzek, posiadające jedną z najładniejszych starówek w całej Hiszpanii.
Cena :
65 EUR u rezydenta
L'ESCALA I EMPURIABRAVA
W uroczej miejscowości La Escala znajduje się jedno z najważniejszych w Hiszpanii
wykopalisk archeologicznych. Malownicze położenie miasta nad morzem sprawia, że
grecko – rzymskie ruiny są fascynującym miejscem dla każdego, a pobliska plaża
przyciąga swym urokiem. Po zwiedzaniu ruin i krótkim odpoczynku na plaży, czeka
nas wizyta w Empuriabrava, największej marinie w Europie, zwanej katalońską
Wenecją. W programie wycieczki rejs po kanałach i samodzielne sterowanie małymi
łódeczkami. Przy dobrym wietrze skoczkowie z lokalnego aeroklubu dostarczą nam
dodatkowych wrażeń wykonując nad naszymi głowami podniebne akrobacje.
Cena :
65 EUR u rezydenta
RUPIT I BESALU
Będąc w magicznej Katalonii koniecznie trzeba wybrać się do pełnej tajemnic epoki
średniowiecza. Dwa urokliwe katalońskie miasteczka, Rupit i Besalu są doskonałym
tłem dla historycznych filmów. W ich scenerii niczego zmieniać nie trzeba. W Besalu
położonym na szlaku romańskich zabytków Katalonii podziwiać można dobrze
zachowaną dzielnicę żydowską ze słynnymi łaźniami. Zakrzywiony most prowadzący
do miasta jest jego największym symbolem. W trakcie wycieczki, zatrzymamy się na
przepięknym tarasie widokowym El Far z którego rozpościera się niesamowita
panorama gór i morza, po czym udamy się typowy kataloński obiad do lokalnej
restauracji. Następnie przejedziemy do Rupit – malutkiego miasteczka, które
położone jest w regionie wygasłych wulkanów. Oryginalne kamienne zabudowania,
wiszący most, bazaltowe chodniki to tylko kilka atrakcji które czekają na Państwa
podczas tego wyjazdu.
Cena :
65 EUR u rezydenta

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca
10.09-23.09.2024 4099 PLN Sprawdź
21.09-04.10.2024 3290 PLN Sprawdź

Regulamin Promocji „WCZEŚNIEJ TANIEJ”
1. Promocja ważna jest od 2010-10-15 do 2011-03-20 .
2. Rabaty uzależnione są od daty dokonania rezerwacji:
WCZASY I WYCIECZKI
- rabat 33% - od 15.10.2010 do 19.10.2010 (wpłata 100%), Stali Klienci wpłata 50%
- rabat 27% - od 20.10.2010 do 31.10.2010 (wpłata 100%), Stali Klienci wpłata 50%
- rabat 23% - od 01.11.2010 do 14.11.2010 (wpłata 100%), Stali Klienci wpłata 50%
- rabat 20% - od 15.11.2010 do 21.11.2010 (wpłata 100%), Stali Klienci wpłata 50%
- rabat 17% - od 22.11.2010 do 19.12.2010 (wpłata 50%)
- rabat 15% - od 20.12.2010 do 16.01.2011 (wpłata 50%)
- rabat 13% - od 17.01.2011 do 06.02.2011 (wpłata 50%)
- rabat 10% - od 07.02.2011 do 20.02.2011 (wpłata 30%)
- rabat 7% - od 21.02.2011 do 06.03.2011 (wpłata 30%)
- rabat 5% - od 07.03.2011 do 20.03.2011 (wpłata 20%)
3. Rabat udzielany jest od ceny podstawowej. Dopłaty obowiązkowe i nieobowiązkowe nie podlegają rabatowaniu.
4. Każda modyfikacja rezerwacji podlega opłacie – 50 pln.
5. Rezerwacje objęte Promocją mają Gwarancję Niezmienności Ceny (GNC).
6. Rabatowi nie podlegają opłaty obowiązkowe: ubezpieczenie, opłata klimatyczna, opłata tranzytowa oraz fakultety w bazie sportów wodnych w Chorwacji. Rabatowi nie podlegają opłaty nieobowiązkowe: wyżywienie, gwarancja HB, wyjazd z miasta objętego dopłatą, Kup Sobie Spokój, itp.
7. Rezerwacja miejsc w terminie od 15 października 2010 do 21 listopada 2010, dokonana jest w momencie wpłaty przez Klienta 100 % wartości imprezy po uwzględnieniu rabatu oraz opłat obowiązkowych. Wyjątkiem są Stali Klienci, którzy w tych terminach powinni wpłacić 50% wartości rezerwacji. Akceptowane są płatności w gotówce bądź przelewem bankowym.
8. Wpłaty z tytułu rezerwacji miejsc w Promocji powinny być zaksięgowane na rachunku bankowym Ecotravel do 48 godzin od dokonania rezerwacji. W przypadku niedotrzymania terminu płatności rabat jest anulowany.
9. Dopłata do 100% wartości wycieczki powinna być dokonana do 30 dni przed rozpoczęciem imprezy. Akceptowane są płatności w gotówce bądź przelewem bankowym. W przypadku niedotrzymania terminu płatności rabat będzie anulowany.
10. Promocja „Wcześniej taniej” nie może być łączona z innymi promocjami ani rabatami.

Zniżki i dopłaty

Dopłata do All Inclusive 110 EUR płatne w autokarze : Dopłata 0 EUR
Dopłata do All Inclusive 110 EUR płatne w PLN przy rezerwacji : Dopłata 528 PLN
Dopłata do FB 70 EUR płatne w autokarze : Dopłata 0 EUR
Dopłata do FB 70 EUR płatne w PLN przy rezerwacji : Dopłata 336 PLN
Kup sobie spokój : Dopłata 120 PLN
Opcja Bezpieczny Bagaż : Dopłata 70 PLN
Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) i Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP) : Dopłata 20 PLN
UBEZPIECZENIE 3w1 - 200.00 PLN (choroby przewlekłe + kup sobie spokój + bagaż) CHOROBY PRZEWLEKŁE : Dopłata 200 PLN
Ubezpieczenie KL, NW : Dopłata 120 PLN
Ubezpieczenie KR : Dopłata 150 PLN
Ubezpieczenie od chorób przewlekłych : Dopłata 120 PLN

Zakwaterowanie

Hotel

Hotel DON JUAN RESORT**** położony w samym sercu Lloret de Mar, tuż obok ścisłego centrum miejscowości. Odłegłośc od plaży około 400 metrów. Hotel oddaje do Państwa dyspozycji: basen kryty, basen zewnętrzny, 3 bary, salę gier, pralnię (płatna) oraz restaurację z ogromnym wyborem świeżych dań (potrawy dla wegetarian, wegan oraz osób stosujących specjalną dietę). Zakwaterowanie w pokojach 2, 3 oraz 4 osobowych z klimatyzacją. Internet dostępny jest w całym obiekcie. Sejf 20 eur/tydzeń (kaucja 10 eur).

Wyżywienie

śniadanie (BB)
 • śniadania podczas każdego z 13 noclegów,
 • obowiązkowe jest wykupienie wyżywienie FB w Lloret de Mar (7 obiadów i 7 kolacji). Do wyboru: 2 zupy, 4 - 6 dań obiadowych, świeże warzywa, lody oraz desery. W cenie posiłków jest woda i wino.
 • w trakcie zwiedzania Hiszpanii obiady/obiadoklacje nabywane są we własnym zakresie.
 • opcjonalnie można wykupić ALL INCLUSIVE: All Inclusive (10:00-23:00) śniadanie (07:30-10:00), obiad (13:00-15:00), kolacja (19:00-21:00) przekąski, wybrane lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe.

Uwaga: w przypadku nieobecności na wybranych posiłkach hotel nie przygotowuje prowiantów za niewykorzystany posiłek.

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

Transport autokarem trwa około 24 godziny od granicy polskiej. Przejazd przez Niemcy, Francję oraz Hiszpanię. Przyjazd do Hiszpanii w okolicach godziny 13:00. Wyjazd do Polski w okolicach godziny 15:00. Na terenie Polski istnieje możliwość przesiadek oraz transportu mikro i minibusami. Ze względu na wahadłowe przejazdy autokarów, podane godziny mogą ulec zmianie.

Autokar

Miejscowość Kod miasta/lotniska Cena
Białystok Dopłata 250 PLN
Bolesławiec bez dopłaty
Brzeg Dopłata 80 PLN
Bydgoszcz Dopłata 150 PLN
Gdańsk Dopłata 250 PLN
Gdynia Dopłata 250 PLN
Gliwice Dopłata 160 PLN
Głogów Dopłata 200 PLN
Gorzów Wielkopolski Dopłata 170 PLN
Grudziądz Dopłata 200 PLN
Jędrzychowice bez dopłaty
Katowice Dopłata 170 PLN
Konin Dopłata 100 PLN
Koszalin Dopłata 250 PLN
Kościan Dopłata 50 PLN
Kraków Dopłata 200 PLN
Legnica bez dopłaty
Leszno Dopłata 50 PLN
Lubin woj. dolnośląskie Dopłata 150 PLN
Łódź Dopłata 100 PLN
Międzyrzecz Dopłata 150 PLN
Mława Dopłata 200 PLN
Myślibórz Dopłata 200 PLN
Nowa Sól Dopłata 200 PLN
Olsztyn Dopłata 250 PLN
Olsztynek Dopłata 250 PLN
Opole Dopłata 150 PLN
Ostróda Dopłata 250 PLN
Ostrów Mazowiecki Dopłata 150 PLN
Piła Dopłata 150 PLN
Płońsk Dopłata 150 PLN
Polkowice Dopłata 150 PLN
Poznań Dopłata 50 PLN
Rawicz Dopłata 50 PLN
Sopot Dopłata 250 PLN
Szczecin Dopłata 200 PLN
Szczecinek Dopłata 250 PLN
Świebodzin Dopłata 150 PLN
Tczew Dopłata 250 PLN
Toruń Dopłata 200 PLN
Warszawa Dopłata 100 PLN
Wiskitki Dopłata 100 PLN
Wrocław bez dopłaty
Wyszków WYS_A Dopłata 150 PLN
Zambrów Dopłata 200 PLN
Zielona Góra Dopłata 200 PLN

Cena nie zawiera

Obowiązkowe

 • ubezpieczenie KL, NNW: 120 PLN/ os.,
 • opłata klimatyczna i administracyjna: 20 EUR/ os. (płatne w autokarze),
 • deklaracja FB: 6 obiadów i 6 kolacji w hotelu Don Juan Resort: 70 EUR/os. lub 336 PLN,
 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy: 20 PLN/os.,
 • bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, opłaty wjazdowe do miast, zestawy słuchawkowe oraz miejscowi przewodnicy: 120 EUR/ os. (płatne w autokarze).
Opcjonalne
 • pakiet 3 ubezpieczeń w jednym: KUP SOBIE SPOKÓJ + CHOROBY PRZEWLEKŁE + BAGAŻ w cenie specjalnej 200 PLN,
 • Kup Sobie Spokój: 120 PLN/os., (daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami paliwowymi i kursowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę "Kup Sobie Spokój" nie podlega zwrotowi),
 • ubezpieczenie od chorób przewlekłych: 120 PLN/os.,
 • bezpieczny bagaż: 70 PLN/os.,
 • rezerwacja miejsc w autokarze: 100 PLN/os.,
 • wycieczki fakultatywne,
 • opcja ALL INCLUSIVE: 110 EUR/os. lub 528 PLN

Cena zawiera

 • zakwaterowanie w pokojach 2 i 3- osobowych,
 • 2 noclegi tranzytowe we Francji ze śniadaniami,
 • 7 noclegów na Costa Brava w hotelu Don Juan Resort ze śniadaniami,
 • 4 noclegi podczas zwiedzania Hiszpanii w hotelach*** ze śniadaniami,
 • transport autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta),
 • zwiedzanie wg programu: Madryt, Toledo, Walencja, Saragossa,
 • opieka rezydenta na miejscu.
comments powered by Disqus
Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.