w naszej ofercie: 14895 imprez, 6163 terminy!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Wczasy w Hiszpanii LLoret De Mar Hotel Ninays 2024
Wszystko o tej ofercie wie:

WCZASY W HISZPANII LLORET DE MAR HOTEL NINAYS 2024

Wczasy 2024, Wczasy autokarem, Wypoczynek, Wczasy w Hiszpanii, Wczasy autokarem w Hiszpanii 2024, Hotel Ninays w Hiszpanii 2024

Wyżywienie: śniadanie i obiadokolacja (HB)
Ocena oferty:
Kod oferty:
259457349
oferta w pdf
Wczasy w Hiszpanii - Hotel Riviera ** - 12 dni
Wczasy 2019, Wczasy autokarowe, Wypoczynek, Wczasy w Hiszpanii, Wczasy aytokarowe w Hiszpanii
Katalonia oferuje turystom nieprzebrane bogactwo krajobrazu: skaliste wybrzeża, piaszczyste plaże, zielone równiny, stepy, pogórza i wysokie sierry - wszystko w okolicy Barcelony. Na terenie tego autonomicznego regionu można znaleźć zabytkowe miasta i miasteczka, małe rybackie wioski, górskie osady, tysiące romańskich kaplic, rzymskie mosty, winnice, sady, rybne strumienie i lasy pełne zwierzyny. Dla odwiedzających Katalonię jej najbardziej oczywistymi elementami są Morze Śródziemne oraz Pireneje.
Santa Susanna to niewielka miejscowość wypoczynkowa na wybrzeżu Costa del Maresme, dziś praktycznie połączona z Malgrat del Mar. Jest bardzo atrakcyjnie położona, bo w pobliżu Barcelony, Calelli, LLoret del Mar czy Blanes. Znaleźć tu można piaszczyste plażę, dobrą bazę do uprawiania sportów wodnych i wiele możliwości spędzania wolnego czasu.
Program ramowy
1 dzień - wyjazd z Polski. Przejazd przez Niemcy oraz Francję.
2 dzień - przejazd przez Francję, Hiszpanię. Przyjazd do Lloret de Mar około godziny 13:00. Zakwaterowanie, zebranie organizacyjne oraz zapisy na wycieczki fakultatywne (opis imprez fakultatywnych dostępny jest w zakładce "Wycieczki fakultatywne").
3 - 11 dzień - wczasy na Costa Maresme w hotelu Riviera w Santa Susanna. Śniadanie w godzinach porannych, obiadokolacja w godzinach wieczornych.
11 dzień - po śniadaniu wykwaterowanie, złożenie bagaży w holu hotelowym, czas wolny do wyjazdu. Wyjazd do Polski w godzinach późnowieczornych. Przejazd przez Hiszpanię i Francję.
12 dzień - przejazd przez Francję i Niemcy. Przekroczenie granicy Polski w godzinach późnopopołudniowych. Przyjazd do miast zachodniej Polski przed północą, pozostałe miasta przyjazd dnia 13 po północy.
Dokumenty - Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu do 90 dni (niezależnie od jego celu) na terytorium Hiszpanii jest paszport bądź dowód osobisty.
Obowiązkowa opłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny 
Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) został powołany do życia 26 listopada 2016 roku i dotyczy wszystkich organizatorów imprez turystycznych działających na polskim rynku. Do każdej imprezy turystycznej zostanie doliczona składka, którą biuro w całości przekaże na TFG. Wyjątkiem są imprezy odbywające się w krajach posiadających granicę z Rzeczpospolitą Polską. Składka nie jest przychodem biura, dlatego nie ma możliwości wystawienia FV na kwotę przeznaczoną na TFG.
Wycieczki Fakultatywne:
UWAGA!!!
podane ceny są orientacyjne i nie obejmują opłat za bilety wstępu
wycieczki odbywają się przy określonej liczbie osób
BARCELONA
wycieczka do stolicy Katalonii. To niezwykłe miasto znacznie różni się od reszty kraju. Posiada własną, wyrafinowaną kulturę, co szczególnie widać w niespotykanej architekturze Antoniego Gaudiego. W programie wycieczki: najbarwniejsza hiszpańska ulica Las Ramblas z przepiękną gotycką starówką, wzgórze Montjuic z Pałacem Narodowym, tarasem widokowym i obiektami olimpijskimi, perełki Antonio Gaudiego: Casa Batllo, Casa Milla i wreszcie największa z nich – Sagrada Familia (imponujący kościół sięgający powyżej 100 metrów). Dla fanów piłki nożnej przygotowaliśmy wizytę w Camp Nou, obejmującą nie tylko muzeum i trybuny, ale także zwiedzanie stadionu od kuchni: szatnie, sale konferencyjne, stanowiska komentatorów, kaplicę imurawę. W godzinach wieczornych obejrzymy pokaz tańczących fontann. Font Magica to podświetlane fontanny tworzące widowiskowy spektakl „światło i dźwięk”.
Cena :
BARCELONA - 45 EUR/ os. / dzieci 30 EUR/ os.
CAMP NOU TOUR - 25 EUR/ os. / dzieci 20 EUR/ os.
MONTSERRAT
Całodniowa wycieczka gwarantująca zapierające dech w piersiach widoki, malownicze krajobrazy i niesamowite formacje skalne o niespotykanych kształtach. Wszystko to będziemy podziwiać wjeżdżając kolejką na to zadziwiające wzgórze. Na wysokości 720 m znajduje się klasztor Benedyktynów, który wybudowano po tym, jak w cudownych okolicznościach odnaleziono tam figurkę Matki Boskiej. Kontakt z la Morenetą ma magiczne właściwości - dotknięcie figurki powoduje, że w ciągu roku spełniają się życzenia i prośby, z którymi przyjeżdżamy do klasztoru. Istnieje możliwość wysłuchania Escolanii, który jest najstarszym, chłopięcym chórem w Europie.
Cena :
45 EUR/ os.
dzieci do lat 12- 30 EUR/ os.)
FLAMENCO
niezapomniany wieczór w gorących rytmach flamenco. Chwile spędzone w eleganckim budynku Gran Casino w Lloret de Mar na wieczorze Flamenco na długo utkwią Wam w pamięci. Cudowny, pełen ekspresji show flamenco w szampańskiej atmosferze z najlepszymi hiszpańskimi artystami to niezapomniane wrażenia i cudowna zabawa.
Cena :
35 EUR/ os.
dzieci: 20 EUR/ os.
TOSSA DE MAR
to jedna z obowiązkowych wycieczek, na którą nie można się wybrać bez stroju kąpielowego i aparatu. Rejs wzdłuż dzikiego, skalistego wybrzeża Costa Brava do miasteczka o pocztówkowej urodzie gwarantuje niezapomniane widoki i wrażenia. Tossa de Mar to pięknie położona dawna rybacka osada, która ze względu na zachowanie swego oryginalnego charakteru, uważana jest za perełkę Costa Brava.
Cena :
22 EUR/ os.
dzieci do lat 12 - 15 EUR/ os.
WATER WORLD
największy park atrakcji wodnych na Costa Brava. W Water World jest ponad 20 atrakcji dla amatorów wodnego szaleństwa. Najpopularniejsze to: Kamikaces - olbrzymi tor wodny dla odważnych startujących z wysokości 77 m; Storm - zjeżdżalnia, z której spada się pionowo do brodzika; X-treme Mountain oraz Water Mountain, czyli najdłuższe zjeżdżalnie pontonowe, na których przejażdżki w szalonym tempie pozwalają pokonać 260 m w niecałe 2 minuty.
Cena :
33 EUR/ os.
dzieci 26,5 EUR/ os.
MARINELAND
połączenie parku wodnego z ogrodem zoologicznym i delfinarium. To idealne miejsce dla tych, którzy uwielbiają zabawy w wodzie i zwierzęta. Tu zanurzycie się w basenie, zjedziecie na pontonie, a w chwili przerwy obejrzycie pokaz tresury delfinów, lwów morskich oraz egzotycznych ptaków.
Cena :
28 EUR/ os.
dzieci od 5 do 10 lat - 22,75 EUR/ os.
NURKOWANIE Z AKWALUNGIEM
to jednodniowy kurs łączący teorię i praktykę. Po niezbędnym przeszkoleniu i ćwiczeniach w towarzystwie instruktora spędzą Państwo ok. 20 min. w magicznym świecie Morza Śródziemnego karmiąc rybki, podziwiając rozgwiazdy i koralowce, a przy odrobinie szczęścia także meduzy i ośmiornice. Za dodatkową opłatą istnieje możliwość uwiecznienia podwodnych przygód na zdjęciach i filmie.
Cena :
35 EUR/ os.
PORT AVENTURA
To niezwykła atrakcja nie tylko dla młodzieży, ale również dla całych rodzin z dziećmi. To ogromne centrum rozrywki podzielona na krainy świata, wypełnione po brzegi karuzelami, rollercoasterami i licznymi atrakcjami artystycznymi.
Cena :
65 EUR/ os.
dzieci do lat 12 - 55 EUR/ os.
GIRONA DALI
Wycieczka do miasta Figueres, w którym żył i tworzył jeden z najbardziej znanych twórców sztuki współczesnej Salvador Dali. W cenie: zwiedzanie surrealistycznego Muzeum, które artysta stworzył sam w gmachu dawnego teatru. Po madryckim Prado jest to najczęściej odwiedzany przybytek sztuki w Hiszpanii. W dalszej części wycieczki odwiedzimy stolicę regionu, Gironę - miasto malowniczo położone u zbiegu rzek, posiadające jedną z najładniejszych starówek w całej Hiszpanii.
Cena :
49 EUR/ os.
dzieci do lat 12 - 37 EUR/ os.
L'ESCALA I EMPURIABRAVA
W uroczej miejscowości La Escala znajduje się jedno z najważniejszych w Hiszpanii wykopalisk archeologicznych. Malownicze położenie miasta nad morzem sprawia, że grecko – rzymskie ruiny są fascynującym miejscem dla każdego, a pobliska plaża przyciąga swym urokiem. Po zwiedzaniu ruin i krótkim odpoczynku na plaży, czeka nas wizyta w Empuriabrava, największej marinie w Europie, zwanej katalońską Wenecją. W programie wycieczki rejs po kanałach i samodzielne sterowanie małymi łódeczkami. Przy dobrym wietrze skoczkowie z lokalnego aeroklubu dostarczą nam dodatkowych wrażeń wykonując nad naszymi głowami podniebne akrobacje.
Cena :
45 EUR/ os.
dzieci 30 EUR/ os.
RUPIT I BESALU
Będąc w magicznej Katalonii koniecznie trzeba wybrać się do pełnej tajemnic epoki średniowiecza. Dwa urokliwe katalońskie miasteczka, Rupit i Besalu są doskonałym tłem dla historycznych filmów. W ich scenerii niczego zmieniać nie trzeba. W Besalu położonym na szlaku romańskich zabytków Katalonii podziwiać można dobrze zachowaną dzielnicę żydowską ze słynnymi łaźniami. Zakrzywiony most prowadzący do miasta jest jego największym symbolem. W trakcie wycieczki, zatrzymamy się na przepięknym tarasie widokowym El Far z którego rozpościera się niesamowita panorama gór i morza, po czym udamy się typowy kataloński obiad do lokalnej restauracji. Następnie przejedziemy do Rupit – malutkiego miasteczka, które położone jest w regionie wygasłych wulkanów. Oryginalne kamienne zabudowania, wiszący most, bazaltowe chodniki to tylko kilka atrakcji które czekają na Państwa podczas tego wyjazdu.
Cena :
49 EUR/ os.
dzieci 35 EUR/ os.

Wczasy w Hiszpanii LLoret De Mar Hotel Ninays 2024

Wczasy 2024, Wczasy autokarem, Wypoczynek, Wczasy w Hiszpanii, Wczasy autokarem w Hiszpanii 2024, Hotel Ninays w Hiszpanii 2024

Program ramowy

1 dzień - wyjazd z Polski. Przejazd przez Niemcy oraz Francję.

2 dzień - przejazd przez Francję, Hiszpanię. Przyjazd do Lloret de Mar w godzinach porannych. Zakwaterowanie od godz. 14:00. Zebranie organizacyjne oraz zapisy na wycieczki fakultatywne.

3 - 11 dzień - wczasy na Costa Brava w hotelu NINAYS w Lloret de Mar.

11 dzień- po śniadaniu wykwaterowanie, złożenie bagaży w holu hotelowym, czas wolny do wyjazdu. Wyjazd do Polski w godzinach późnowieczornych. Przejazd przez Hiszpanię i Francję.

12 dzień - przejazd przez Francję i Niemcy. Przekroczenie granicy Polski w godzinach późnopopołudniowych. Przyjazd do miast zachodniej Polski przed północą, pozostałe miasta przyjazd kolejnego dnia po północy.

Transport

transport autokarem trwa około 24 godzin od momentu przekroczenia granicy polskiej,

przejazd przez Niemcy, Francję oraz Hiszpanię,

przyjazd do Lloret de Mar w godzinach porannych,

ze względu na wahadłowe przejazdy autokarów, podane godziny mogą ulec zmianie.

Orientacyjne godziny powrotów: Wrocław 20:00 – 22:00; Katowice 22:00 – 0:00; Kraków 23:00 – 1:00; Łódź 1:00 – 3:00; Warszawa 1:00 – 3:00; Poznań 22:00 – 0:00

Informujemy że płatne miasta wsiadania (dojazdy antenowe) są realizowane od minimum 4 osób.

Ubezpieczenie

PROMOCJA ! Pakiet 3 ubezpieczeń w jednym: KUP SOBIE SPOKÓJ + CHOROBY PRZEWLEKŁE + BAGAŻ

 • ubezpieczenie KUP SOBIE SPOKÓJ daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami kursowymi i paliwowymi. Rezygnację należy skutecznie zgłosić do 22 dni przed rozpoczęciem imprezy turystycznej. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę „Kup Sobie Spokój" nie podlega zwrotowi.
 • ubezpieczenie od CHORÓB PRZEWLEKŁYCH I NOWOTWOROWYCH daje pełną ochronę w przypadku osób, które cierpią na przewlekłe choroby (między innymi: nadciśnienie, cukrzyca, choroby autoimmunologiczne i inne)
Uwaga: Bez ubezpieczenia od CHORÓB PRZEWLEKŁYCH I NOWOTWOROWYCH towarzystwo ubezpieczeniowe ma prawo odmówić wypłaty odszkodowania z tytułu kosztów leczenia lub następstw nieszczęśliwych wypadków w przypadkach dolegliwości związanych lub wynikających z przewlekłych zachorowań.
 • ubezpieczenie BAGAŻU pozwala uzyskać odszkodowanie w przypadku uszkodzenia lub utraty bagażu.
Wykupując pakiet 3w1 automatycznie wzrastają sumy ubezpieczenia: koszty leczenia 30.000 EUR, NNW 15.000 PLN, bagaż 1000 PLN, odpowiedzialność cywilna 5000 EUR.
Ważne
Opłata obowiązkowa na realizację programu wycieczki poza granicami Polski. Opłata nie podlega rozliczeniu ani zwrotowi. Z opłaty finansowane są: checkpointy, parkingi, wydatki graniczne, taksa (zgodna z ofertą), opłaty związane z realizacją programu i inne nieprzewidziane programem.
Opłata zbierana jest w autokarze po przekroczeniu granicy Polski.
Przejazdy po Polsce mogą być realizowane autokarem klasy LUX, busem lub samochodem osobowym. Transport autokarem docelowym odbywa się od granicy Polski.
Opis miejsca
Katalonia oferuje turystom nieprzebrane bogactwo krajobrazu: skaliste wybrzeża, piaszczyste plaże, zielone równiny, stepy, pogórza i wysokie sierry - wszystko w okolicy Barcelony. Na terenie tego autonomicznego regionu można znaleźć zabytkowe miasta i miasteczka, małe rybackie wioski, górskie osady, tysiące romańskich kaplic, rzymskie mosty, winnice, sady, rybne strumienie i lasy pełne zwierzyny. Dla odwiedzających Katalonię jej najbardziej oczywistymi elementami są Morze Śródziemne oraz Pireneje.
Lloret de Mar to jedna z najpopularniejszych miejscowości wypoczynkowych w południowej części wybrzeża Costa Brava. Przyciąga niezliczone ilości turystów różnorodnymi rozrywkami, m.in. atrakcyjnym aquaparkiem, kursami nurkowania i licznymi dyskotekami.
Wycieczki fakultatywne
 • podane ceny są orientacyjne
 • wycieczki odbywają się przy określonej liczbie osób
BARCELONA
wizytę w stolicy Katalonii rozpoczniemy od zwiedzania jej największej atrakcji,
Sagrada Familia, czyli jednego z najbardziej niekonwencjonalnych kościołów na
świecie, który jest w niekończącej się budowie. Przejeżdżając po modernistycznej
dzielnicy miasta, obejrzymy kolejne dzieła znanego architekta, Antoniego Gaudiego,
domy Casa Mila i Casa Batllo, które znajdują się w ścisłym sercu Barcelony, na
Passeig de Gracia. Następnie czeka nas prawdziwy hit - wizyta na najwyższym
wzgórzu miasta, Tibidabo, z którego zobaczymy Barcelonę z wysokości 512 metrów.
Kolejny punkt programu to wizyta w Poble Espanyol - Wiosce Hiszpańskiej -
największym muzeum architektury pod gołym niebem, w którym można zobaczyć
wszystkie style architektoniczne występujące w Hiszpanii. Podczas tej wizyty
będziemy spacerować wąskimi uliczkami Andaluzji czy podziwiać mudejarową
architekturę Aragonii. Odwiedzimy również Plac Hiszpański i Wzgórze Montjuic a na
zakończenie czekają nas sekrety dzielnicy gotyckiej i najbarwniejszy deptak w
Barcelonia, La Rambla.
Cena :
BARCELONA: 65 EUR płatne u rezydenta
Dzieci do 12 lat: 40 EUR płatne u rezydenta
BARCELONA + MUZEUM CAMP NOU:
Dorośli: 95 EUR płatne u rezydenta
Dzieci: 65 EUR płatne u rezydenta
MONTSERRAT
Całodniowa wycieczka gwarantująca zapierające dech w piersiach widoki,
malownicze krajobrazy i niesamowite formacje skalne o niespotykanych kształtach.
Na wysokości 720 m znajduje się klasztor Benedyktynów, który wybudowano po tym,
jak w cudownych okolicznościach odnaleziono tam figurkę Matki Boskiej. Kontakt z la
Morenetą ma magiczne właściwości - dotknięcie figurki powoduje, że w ciągu roku
spełniają się życzenia i prośby, z którymi przyjeżdżamy do klasztoru. Istnieje
możliwość wysłuchania Escolanii, który jest najstarszym, chłopięcym chórem w
Europie.
Cena :
Dorośli: 70 EUR płatne u rezydenta
Dzieci do 12 lat: 45 EUR płatne u rezydenta
COSTA BRAVA TOUR - REJS LLORET-TOSSA-LLORET + WINIARNIA
to wycieczka szlakiem najpiękniejszych i najciekawszych zakątków Costa Brava. Na
początek zapraszamy na rejs statkiem wzdłuż skalistego wybrzeża podczas którego
podziwiać będziemy urokliwą przyrodę, malowniczą linię brzegową i odważną
architekturę rezydencji zawieszonych na urwiskach. Celem przejażdżki jest Tossa de
Mar, miasteczko o bogatej historii i pocztówkowej urodzie. Tossa to pięknie położona
osada rybacka, która ze względu na zachowanie swego oryginalnego
średniowiecznego charakteru uważana jest za perełkę Costa Brava. W przeszłości
wioska była miejscem spotkań artystów z całego świata, a jeden z nich - malarz Marc
Chagall - nazwał je błękitnym rajem. W średniowiecznej części miasteczka zachowały
się baszty i zabudowania mieszkalne pochodzące z tamtego okresu. Brukowane,
ukwiecone i romantyczne uliczki zapraszają na leniwy spacer, zapach grillowanych
sardynek pobudza kubki smakowe a szeroka plaża u podnóża starówki zachęca by
choć na chwilę wyciągnąć się na słońcu. Wycieczkę kończy wesoła wizyta w winiarni
z degustacją win, likierów i rozmaitych przysmaków kuchni katalońskiej.
Cena :
Dorośli: 45 EUR płatne u rezydenta
Dzieci do 12 lat: 20 EUR płatne u rezydenta
WATER WORLD
największy park atrakcji wodnych na Costa Brava. W Water World jest ponad 20
atrakcji dla amatorów wodnego szaleństwa. Najpopularniejsze to: Kamikaces -
olbrzymi tor wodny dla odważnych startujących z wysokości 77 m; Storm -
zjeżdżalnia, z której spada się pionowo do brodzika; X-treme Mountain oraz Water
Mountain, czyli najdłuższe zjeżdżalnie pontonowe, na których przejażdżki w szalonym
tempie pozwalają pokonać 260 m w niecałe 2 minuty.
Cena :
Dorośli: 39 EUR płatne u rezydenta
MARINELAND
połączenie parku wodnego z ogrodem zoologicznym i delfinarium. To idealne miejsce
dla tych, którzy uwielbiają zabawy w wodzie i zwierzęta. Tu zanurzycie się w basenie,
zjedziecie na pontonie, a w chwili przerwy obejrzycie pokaz tresury delfinów, lwów
morskich oraz egzotycznych ptaków.
Cena :
Dorośli: 32 EUR płatne u rezydenta
NURKOWANIE Z AKWALUNGIEM
to jednodniowy kurs łączący teorię i praktykę. Po niezbędnym przeszkoleniu i
ćwiczeniach w towarzystwie instruktora spędzą Państwo ok. 20 min. w magicznym
świecie Morza Śródziemnego karmiąc rybki, podziwiając rozgwiazdy i koralowce, a
przy odrobinie szczęścia także meduzy i ośmiornice. Za dodatkową opłatą istnieje
możliwość uwiecznienia podwodnych przygód na zdjęciach i filmie.
Cena :
Dorośli: 45 EUR płatne u rezydenta
PORT AVENTURA
To niezwykła atrakcja nie tylko dla młodzieży, ale również dla całych rodzin z
dziećmi. To ogromne centrum rozrywki podzielona na krainy świata, wypełnione po
brzegi karuzelami, rollercoasterami i licznymi atrakcjami artystycznymi.
Cena :
Dorośli: 90 EUR płatne u rezydenta
GIRONA DALI
Wycieczka do miasta Figueres, w którym żył i tworzył jeden z najbardziej znanych
twórców sztuki współczesnej Salvador Dali. W cenie: zwiedzanie surrealistycznego
Muzeum, które artysta stworzył sam w gmachu dawnego teatru. Po madryckim Prado
jest to najczęściej odwiedzany przybytek sztuki w Hiszpanii. W dalszej części
wycieczki odwiedzimy stolicę regionu, Gironę - miasto malowniczo położone u zbiegu
rzek, posiadające jedną z najładniejszych starówek w całej Hiszpanii.
Cena :
Dorośli: 65 EUR płatne u rezydenta
RUPIT I BESALU
Będąc w magicznej Katalonii koniecznie trzeba wybrać się do pełnej tajemnic epoki
średniowiecza. Dwa urokliwe katalońskie miasteczka, Rupit i Besalu są doskonałym
tłem dla historycznych filmów. W ich scenerii niczego zmieniać nie trzeba. W Besalu
położonym na szlaku romańskich zabytków Katalonii podziwiać można dobrze
zachowaną dzielnicę żydowską ze słynnymi łaźniami. Zakrzywiony most prowadzący
do miasta jest jego największym symbolem. W trakcie wycieczki, zatrzymamy się na
przepięknym tarasie widokowym El Far z którego rozpościera się niesamowita
panorama gór i morza, po czym udamy się typowy kataloński obiad do lokalnej
restauracji. Następnie przejedziemy do Rupit – malutkiego miasteczka, które
położone jest w regionie wygasłych wulkanów. Oryginalne kamienne zabudowania,
wiszący most, bazaltowe chodniki to tylko kilka atrakcji które czekają na Państwa
podczas tego wyjazdu.
Cena :
Dorośli: 65 EUR płatne u rezydenta

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca
26.06-07.07.2024 2899 PLN -
05.07-16.07.2024 2899 PLN -
14.07-25.07.2024 2899 PLN -
23.07-03.08.2024 3099 PLN Sprawdź
01.08-12.08.2024 3099 PLN Sprawdź
10.08-21.08.2024 3099 PLN Sprawdź
19.08-30.08.2024 2899 PLN Sprawdź
28.08-08.09.2024 1699 PLN Sprawdź
06.09-17.09.2024 1699 PLN Sprawdź
15.09-26.09.2024 1599 PLN Sprawdź

Zniżki i dopłaty

Dopłata do HB (obiady i kolacje) - 120 Euro - płatne w autokarze : Dopłata 0 PLN
Dopłata do obiadokolacji (HB) płatne przy rezerwacji : Dopłata 576 PLN
Dopłata do opcji ''Dokwaterowanie do osoby tej samej płci'' : Dopłata 80 PLN
Kup sobie spokój : Dopłata 120 PLN
Opcja Bezpieczny Bagaż : Dopłata 70 PLN
Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Pomocowy : Dopłata 20 PLN
UBEZPIECZENIE 3w1 - 200.00 PLN (choroby przewlekłe + kup sobie spokój + bagaż) : Dopłata 200 PLN
Ubezpieczenie KL, NW : Dopłata 120 PLN
Ubezpieczenie od chorób przewlekłych : Dopłata 120 PLN
Ubezpieczenie od KR : Dopłata 120 PLN

Zakwaterowanie

Hotel

Hotel Ninays położony jest w ładnej, spokojnej okolicy Lloret de Mar, w bliskiej odległości od ścisłego centrum i wejścia na główny deptak miasteczka. Spacer do plaży trwa ok 10 minut.

Hotel ma swój wyjątkowy klimat. Oferuje dostęp do pokoi przez atrakcyjny dziedziniec pełen kolorowych roślin. Na urok hotelu wpływa rodzinna, przyjazna atmosfera, uprzejmy personel oraz taras z basenem, widokiem na Lloret de Mar i mnóstwem zieleni. Na przestronnym tarasie znajduje się bar, stoliki i leżaki do opalania.

Do dyspozycji gości jest bezpłatny, bezprzewodowy dostęp do internetu na terenie całego obiektu. Pokoje 2 oraz 3 osobowe, prosto urządzone posiadają wentylator, łazienki i TV z polskimi kanałami. Większość pokoi ma balkon. Istnieje możliwość wypożyczenia sejfu oraz suszarki do włosów.

Hotel Ninays oferuje urozmaicone ciepłe i zimne posiłki w formie bufetu w klimatyzowanej restauracji. Hotelowy bar przy basenie zapewnia drinki i przekąski, które uprzyjemnią relaks na magicznym tarasie.

Dziecko do lat 12 na dostawce w pokoju rodzinnym 2+1 w stałej cenie 1299 PLN

Wyżywienie

śniadanie i obiadokolacja (HB)
śniadania w formie bufetu,
obowiązkowa dopłata do wyżywienia, do wyboru opcja FB (obiady i kolacje): 120 EUR/os., lub HB (obiadokolacje): 90 EUR/os. (płatne w autokarze). Dzieci do lat 4 zwolnione są z dopłaty.
 • śniadania w formie bufetu,
 • opcjonalnie istnieje możliwość wykupienia wyżywienia HB: 9 obiadokolacji - 120 EUR/os.

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

Autokar

Miejscowość Kod miasta/lotniska Cena
Białystok Dopłata 250 PLN
Bochnia Dopłata 150 PLN
Bolesławiec bez dopłaty
Brzeg bez dopłaty
Brzesko Dopłata 150 PLN
Bydgoszcz Dopłata 150 PLN
Gdańsk Dopłata 250 PLN
Gdynia Dopłata 250 PLN
Gliwice bez dopłaty
Głogów Dopłata 200 PLN
Gorzów Wielkopolski Dopłata 170 PLN
Grudziądz Dopłata 200 PLN
Jędrzychowice bez dopłaty
Katowice bez dopłaty
Konin bez dopłaty
Koszalin Dopłata 250 PLN
Kraków Dopłata 100 PLN
Legnica bez dopłaty
Lubin woj. dolnośląskie Dopłata 150 PLN
Łódź bez dopłaty
Międzyrzecz Dopłata 170 PLN
Mława Dopłata 200 PLN
Myślibórz Dopłata 200 PLN
Nowa Sól Dopłata 200 PLN
Olsztyn Dopłata 250 PLN
Olsztynek Dopłata 250 PLN
Opole bez dopłaty
Ostróda Dopłata 250 PLN
Ostrów Mazowiecki Dopłata 150 PLN
Piła Dopłata 150 PLN
Płońsk Dopłata 150 PLN
Polkowice Dopłata 150 PLN
Poznań bez dopłaty
Rzeszów Dopłata 200 PLN
Sopot Dopłata 250 PLN
Szczecin Dopłata 200 PLN
Szczecinek Dopłata 250 PLN
Świebodzin bez dopłaty
Świecko bez dopłaty
Tarnów Dopłata 200 PLN
Tczew Dopłata 250 PLN
Toruń Dopłata 200 PLN
Warszawa bez dopłaty
Wieliczka Dopłata 150 PLN
Wiskitki bez dopłaty
Wrocław bez dopłaty
Wyszków WYS_A Dopłata 150 PLN
Zambrów Dopłata 200 PLN
Zielona Góra Dopłata 200 PLN

Cena nie zawiera

Świadczenia Obowiązkowe
- ubezpieczenie KL, NNW: 60 PLN/os.,
- opłata klimatyczna i administracyjna: 15 EURO/os. (płatne w autokarze),
- Turystyczny Fundusz Gwarancyjny: 10 PLN/os.,
- dopłata do wyżywienia, do wyboru opcja FB (obiady i kolacje): 120 EUR/os., lub HB (obiadokolacje): 90 EUR/os. (płatne w autokarze). Dzieci do lat 4 zwolnione są z dopłaty.
Opcjonalne
- wycieczki fakultatywne,
- polecamy przygotowanie kieszonkowego na prowiant w drodze powrotnej (ok. 5-10 EUR),
- ubezpieczenie KR: 3-4% wartości imprezy,
- Kup Sobie Spokój: 80 PLN/os. - daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami kursowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę “Kup Sobie Spokój” nie podlega zwrotowi,
- ubezpieczenie od chorób przewlekłych: 100 PLN/os.,
- rezerwacja miejsc w autokarze: 50 PLN/os.

Obowiązkowe

 • ubezpieczenie KL, NNW: 120 PLN/os.,
 • opłata klimatyczna i administracyjna: 15 EURO/os. (płatne w autokarze),
 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy: 20 PLN/os.,
Opcjonalne
 • pakiet 3 ubezpieczeń w jednym: KUP SOBIE SPOKÓJ + CHOROBY PRZEWLEKŁE + BAGAŻ w cenie specjalnej 200 PLN,
 • Kup Sobie Spokój: 120 PLN/os., (daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami paliwowymi i kursowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę "Kup Sobie Spokój" nie podlega zwrotowi),
 • ubezpieczenie od chorób przewlekłych: 120 PLN/os.,
 • bezpieczny bagaż: 70 PLN/os.,
 • rezerwacja miejsc w autokarze: 100 PLN/os.,
 • wycieczki fakultatywne,
 • dopłata do wyżywienia HB: 9 obiadokolacji - 120 EUR/os.

Cena zawiera

- zakwaterowanie w hotelu Riviera*** w Santa Susanna,
- 9 noclegów,
- wyżywienie: 9 śniadań,
- transport autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta),
- opieka rezydenta na miejscu.
 • zakwaterowanie w hotelu NINAYS w Lloret de Mar,
 •  9 noclegów,
 •  9 śniadań,
 •  transport autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta),
 •  opiekę rezydenta na miejscu,
 •  dziecko do lat 12 - 1299 PLN
comments powered by Disqus
Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.