w naszej ofercie: 12774 imprezy, 2862 terminy!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Rodzinne Ferie Narciarskie w Bukowinie Tatrzańskiej 2022 PENSJONAT SKALNITY
Wszystko o tej ofercie wie:

RODZINNE FERIE NARCIARSKIE W BUKOWINIE TATRZAŃSKIEJ 2022 PENSJONAT SKALNITY

Ferie zimowe 2022, Ferie zimowe w Bukowinie Tatrzańskiej, Ferie zimowe dla rodzin z dziećmi 2022, Ferie zimowe ze szkoleniem narciarskim dla dzieci, Ferie 2022 w Polsce, Ferie w górach

Wyżywienie: śniadanie, obiad i kolacja (FB)
Ocena oferty:
Kod oferty:
125353991
oferta w pdf
  • Szczegóły oferty
  • Zadaj pytanie
  • Oceń ofertę (Ocen: 0)
  • ZAMÓWIENIE WSTĘPNE
Rodzinne Ferie Narciarskie w Bukowinie Tatrzańskiej 2022 PENSJONAT SKALNITY
Ferie zimowe 2022, Ferie zimowe w Bukowinie Tatrzańskiej, Ferie zimowe dla rodzin z dziećmi 2022, Ferie zimowe ze szkoleniem narciarskim dla dzieci, Ferie 2022 w Polsce, Ferie w górach
OFERTA SZKÓŁKI NARCIARSKIEJ W BUKOWINIE TATRZAŃSKIEJ
Kto nie marzy o rodzinnych feriach zimowych, spędzonych pośród gór na pięknie ośnieżonych stokach, zwiedzaniu klimatycznych miejsc oraz piciu gorącej herbaty wieczorami przy kominku w przytulnym pensjonacie po całym dniu ekscytacji i wrażeń. Teraz jest to możliwe dzięki ciekawej ofercie, jaką przygotowaliśmy z myślą o potrzebach nawet najbardziej wymagających gości.
Masz okazję spędzić cudowne ferie w jednej z najbardziej urokliwych miejscowości cieszących się opinią krainy ciszy oraz najpiękniejszych obiektów noclegowych w okolicy. To właśnie w Bukowinie Tatrzańskiej znajdują się nastrojowe pensjonaty, hotele i zajazdy, z widokami na bajeczne szczyty górskie. To w tych obiektach wypoczniesz przed każdym dniem intensywnych zajęć na stokach. Tu również zjesz lokalne specjały, które dodadzą Ci energii przed podjęciem sportowych wyzwań.
Zadbamy o każdy, nawet najmniejszy szczegół, w taki sposób, aby Twój wyjazd był udany, a wspomnienia niezapomniane. Na pewno Ty ani Twoja rodzina nie będziecie się nudzić. Szukając miejsca na wyjazd na narty Bukowina Tatrzańska, okaże się doskonałym wyborem, dzięki któremu zapragniesz wracać tu ponownie. Bukowina Tatrzańska to miejscowość położona na Podhalu na obszarze Pogórza Spisko-Gubałowskiego w rejonie malowniczych Tatr. Tu czas się zatrzymał, a ludzie żyją w zwolnionym tempie, w stylu „slow life”. Nie ma lepszej lokalizacji na narty Bukowina Tatrzańska jest tego dowodem. Piękna okolica, świeże górskie powietrze i podhalański folklor w jednym, to tylko kilka z zalet tego urokliwego zakątka.
Czytaj więcej
To doskonałe miejsce na spokojny wypoczynek z daleka od miejskiego hałasu  i zgiełku czy natłoku obowiązków w pracy. Natomiast dla dzieci oraz młodzieży, to doskonały sposób na tzw. reset od nauki. Każdy, kto tu przyjedzie, nie będzie chciał wracać do domu. Wystarczy spędzić kilka dni, na  śnieżnych stokach jeżdżąc na nartach, aby naładować akumulatory.
SZKÓŁKA NARCIARSKA NA BUKOWINIE TATRZAŃSKIEJ
Chcesz spędzić zimowy urlop w górach, ale nie umiesz jeździć na nartach, obawiasz się również, że Twoje dzieci nie poradzą sobie na stoku, albo są zbyt małe, aby rozpocząć swoją przygodę z nartami? My jesteśmy od tego, aby pomóc postawić Ci oraz Twoim pociechom pierwsze kroki na nartach. Skorzystaj z zajęć prowadzonych  przez wykwalifikowanych instruktorów w ramach szkółki narciarskiej.
Nasi specjaliści to pasjonaci, którzy pomogli wielu osobom przełamać lęk przed jazdą na nartach oraz samodzielnym poruszaniu się na stoku. Uczymy techniki jazdy na nartach dzieci już od 3,5 roku życia. Do każdego uczestnika zajęć mamy indywidualne podejście dysponując odpowiednim zestawem ćwiczeń, dzięki czemu dzieci nabywają chętnie i szybko nowe umiejętności.
Swoją ofertę nauki jazdy na nartach oraz doskonalenia techniki zjeżdżania po stokach kierujemy do wszystkich grup wiekowych. Prowadzimy zarówno zajęcia indywidualne, (wówczas ćwiczysz z wybranym instruktorem), jak i grupowe, w małych zespołach (3 do 6 osób). Nie martw się, jeśli nie masz własnego sprzętu narciarskiego, my pomożemy Ci dobrać odpowiednie wyposażenie i wypożyczymy wysokiej klasy ekwipunek sportowy.
Dzięki niemu będziesz czuć się bezpiecznie, a przy tym komfortowo. Wszystkim osobom rozpoczynającym przygodę z nartami nasi instruktorzy prezentują wymagania dotyczące odpowiedniego sprzętu, ubioru, ale też zasady bezpiecznego zachowania się na stoku. U nas poznasz, w jaki sposób właściwie utrzymywać pozycję na nartach podczas zjazdów oraz jak asekurować własne upadki, aby uniknąć kontuzji.
WYBIERZ SIĘ NA FERIE ZIMOWE NA NARTY DO BUKOWINY TATRZAŃSKIEJ
Jeśli nadal nie wiesz gdzie pojechać na ferie zimowe albo wahasz się, czy odpowiednim miejscem jest Bukowina Tatrzańska narty to dobre rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy lubią aktywnie spędzać wolny czas na świeżym powietrzu. Nasi instruktorzy przed rozpoczęciem zajęć w ramach szkółki narciarskiej, odpowiednio dostosowują długość oraz stopień trudności trasy w zależności od Twoich umiejętności.
Osoby dopiero rozpoczynające swoją przygodę z nartami będą uczyły się na równej powierzchni ziemi, następnie przejdą do zjazdów na łagodnych wzniesieniach. Natomiast dla bardziej zaawansowanych i wprawionych pasjonatów narciarstwa czekają dłuższe trasy, tory przeszkód, bardziej strome stoki, a także mini zawody dla uczestników naszych zajęć.  
Nasza oferta została skierowana zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i dorosłych. Stanowi ona niecodzienną formę spędzania czasu wolnego, ponieważ sporty zimowe to okazja nie tylko do rekreacji prowadzącej do poprawienia kondycji fizycznej, lecz również dobrej zabawy na świeżym powietrzu oraz integracji międzypokoleniowej.
W naszej szkółce narciarskiej można zorganizować, zarówno rodzinne wypady na wspólne ferie, jak i tzw. białe szkoły dla uczniów wszystkich typów szkół oraz wyjazdy integracyjne dla zakładów pracy. Wspólnie spędzony czas wolny na lekcjach nauki jazdy na nartach, może zintegrować i zacieśnić więzi w zespole pracowników. Zachęcamy wszystkich, małych lub dużych do wspólnej, śnieżnej zabawy.
SZKÓŁKA NARCIARSKA - BUKOWINA TATRZAŃSKA
Bukowina Tatrzańska to jedno z piękniejszych, a jednocześnie lepiej przygotowanych do nauki jazdy na nartach miejsc. Główną bazę szkoleń stanowi tu stacja Rusiński Wierch, zlokalizowana na łagodnych górskich zboczach. Jest na niej wiele udogodnień dla rodzin podróżujących z dziećmi, jak np. szkółka narciarska i przedszkole narciarskie. Z Bukowiny Tatrzańskiej rozciąga się wspaniały widok na Tatry. Tuż obok znajduje się znany ośrodek sportów zimowych – Zakopane.
Na idealne warunki do jazdy mogą liczyć tu wszystkie dzieci, bez względu na wiek oraz poziom zaawansowania. Chętnie przyjeżdżają tu także rodziny z dziećmi. W ośrodku znajdują się dwa wyciągi krzesełkowe, orczykowe, szkółka narciarska oraz najnowocześniejszy na Podhalu wyciąg babylift, przeznaczony właśnie dla najmłodszych narciarzy. Bukowina Tatrzańska to miejsce idealne do nauki jazdy dla młodszych i starszych dzieci.
PRZEDSZKOLE NARCIARSKIE W BUKOWINIE TATRZAŃSKIEJ
Przedszkole narciarskie w Bukowinie Tatrzańskiej otwarte jest dla dzieci w wieku od 4 do 6 lat. Organizowane są tam szkolenia z jazdy na nartach dla początkujących maluchów, a także gry i zabawy. Zajęcia prowadzimy w grupach 6-osobowych. Wyciąg szkoleniowy dla niezaawansowanych uczestników oddzielony jest od głównej trasy, co znacznie zwiększa bezpieczeństwo dzieci, które stawiają na nartach swoje pierwsze kroki. Stoki są szerokie i doskonale utrzymane – systematycznie naśnieżane, dobrze oświetlone i ratrakowane.
Zapewniamy dzieciom stałą opiekę animatorki. Przedszkole narciarskie to również miejsce, w którym dziecko otrzyma opiekę podczas chwilowej niedyspozycji. Dzięki temu, niezależnie od kondycji młodego narciarza, rodzice będą mogli cieszyć się jazdą bądź wypoczynkiem. W tym samym czasie ich pociecha będzie nawiązywać nowe przyjaźnie z rówieśnikami w przedszkolu narciarskim.
SZKÓŁKA NARCIARSKA W BUKOWINIE TATRZAŃSKIEJ
Nieco starszym dzieciom, w wieku od 6 do 12 lat, oferujemy zajęcia szkółki narciarskiej. Wszystkie grupowe szkolenia zwieńczone są zawodami, podczas których młodzi uczestnicy otrzymują zasłużone dyplomy i medale.
Ofertę kierujemy zarówno do osób indywidualnych, jak i grup zorganizowanych, w tym tzw. białych szkół, które potrzebują obsługi instruktorskiej. Standardowa grupa liczy maksymalnie 6 osób. W przypadku szkoleń dla grup zorganizowanych, liczebność grupy oraz długość szkolenia ustalamy w zależności od jej potrzeb.
Nasza kadra to zespół profesjonalistów, który możliwie najlepiej zadba o to, by pierwsze kroki stawiane na nartach łączyły w sobie zarówno naukę, jak i rozrywkę, a przy tym były wspaniałą, niezapomnianą przygodą.
Zapraszamy do wspólnej zabawy!
----------------------------------------------------------
Specyfika wyjazdu
bardzo bogaty program zajęć "ponarciarskich" zarówno dla dzieci jak i dorosłych
sprawdzony pensjonat z bardzo dobrym jedzeniem
przedszkole narciarskie od 3,5 roku życia oraz szkółka narciarska,
małe grupy szkoleniowe oraz duże zróżnicowanie poziomów,
szkolenie narciarskie będzie prowadzone w różnych ośrodkach w ramach karnetu Tatry Ski : Rusiń - Ski, SKI Suche, Kaniówka, Kotelnica, Czarna Góra - Koziniec ( wszystkie posiadają trasy dla początkujących jak i koleje krzesełkowe dla bardziej zaawansowanych narciarzy )
dojazd do ośrodków ok. 10 - 15 minut jazdy prywatnym autokarem
Nowość  -  wieczorna jazda -  jednego dnia wybieramy się na stok w popołudniowo - wieczornej porze by urozmaicić zajęcia narciarskie
Szkolenie narciarskie dla dzieci
przedszkole narciarskie dla dzieci od 3,5 roku - małe grupy od 3-6 osób
opiekunka/animatorka podczas zajęć w funparku - w razie niedyspozycji dziecka
szkółka narciarska dla dzieci od 5 do 12 lat - duże zróżnicowanie grup - grupy max. 7 osobowe
zajęcia od 10:00 - 12:00 oraz od 12:30 - 14:30
12:00 - 12:30 - przerwa na lunch pod okiem instruktorów
w ostatni dzień zawody narciarskie
znacznik na czas szkolenia,
podział na grupy pod względem umiejętności na podstawie ankiet oraz weryfikacja w pierwszym dniu
odpowiednio dobrana i sprawdzona kadra instruktorska
Szkolenie narciarskie dla dorosłych
Możliwość wykupienia szkolenia dla dorosłych w cenie 450 zł ( 5 x 1,5h ) : *
10:00 - 11:30 poziom początkujący
11:30 - 13:00 poziom średniozaawansowany
13:00 - 14:30 poziom zaawansowany
* szkolenie odbędzie się w przypadku uczestnictwa co najmniej 5 osób
Atrakcje dla dzieci i dorosłych
warsztaty plastyczne
warsztaty góralskie
warsztaty "Muzyka niezwykła"
impreza góralska
warsztaty małego chemika
warsztaty lawinowe
wieczór integracyjny
Jak wygląda nasz dzień?
8:00 - 9:00 śniadanie
9:30 wyjazd na stok
9:55 wspólna, taneczna rozgrzewka -> rozpoczęcie szkolenia narciarskiego
12:00 - 12:30 lunch dla dzieci pod opieką instruktorów
14:30 zakończenie szkolenia narciarskiego i powrót do hotelu/ pensjonatu
15:30 obiad
16:30 - 18:00 warsztaty / animacje dla dzieci
18:30 kolacja
19:30 - 21:00 bajkoteka dla dzieci

Rodzinne Ferie Narciarskie w Bukowinie Tatrzańskiej 2022 PENSJONAT SKALNITY
Ferie zimowe 2022, Ferie zimowe w Bukowinie Tatrzańskiej, Ferie zimowe dla rodzin z dziećmi 2022, Ferie zimowe ze szkoleniem narciarskim dla dzieci, Ferie 2022 w Polsce, Ferie w górach


OFERTA SZKÓŁKI NARCIARSKIEJ W BUKOWINIE TATRZAŃSKIEJ

Kto nie marzy o rodzinnych feriach zimowych, spędzonych pośród gór na pięknie ośnieżonych stokach, zwiedzaniu klimatycznych miejsc oraz piciu gorącej herbaty wieczorami przy kominku w przytulnym pensjonacie po całym dniu ekscytacji i wrażeń. Teraz jest to możliwe dzięki ciekawej ofercie, jaką przygotowaliśmy z myślą o potrzebach nawet najbardziej wymagających gości.

Masz okazję spędzić cudowne ferie w jednej z najbardziej urokliwych miejscowości cieszących się opinią krainy ciszy oraz najpiękniejszych obiektów noclegowych w okolicy. To właśnie w Bukowinie Tatrzańskiej znajdują się nastrojowe pensjonaty, hotele i zajazdy, z widokami na bajeczne szczyty górskie. To w tych obiektach wypoczniesz przed każdym dniem intensywnych zajęć na stokach. Tu również zjesz lokalne specjały, które dodadzą Ci energii przed podjęciem sportowych wyzwań.

Zadbamy o każdy, nawet najmniejszy szczegół, w taki sposób, aby Twój wyjazd był udany, a wspomnienia niezapomniane. Na pewno Ty ani Twoja rodzina nie będziecie się nudzić. Szukając miejsca na wyjazd na narty Bukowina Tatrzańska, okaże się doskonałym wyborem, dzięki któremu zapragniesz wracać tu ponownie. Bukowina Tatrzańska to miejscowość położona na Podhalu na obszarze Pogórza Spisko-Gubałowskiego w rejonie malowniczych Tatr. Tu czas się zatrzymał, a ludzie żyją w zwolnionym tempie, w stylu „slow life”. Nie ma lepszej lokalizacji na narty Bukowina Tatrzańska jest tego dowodem. Piękna okolica, świeże górskie powietrze i podhalański folklor w jednym, to tylko kilka z zalet tego urokliwego zakątka.

To doskonałe miejsce na spokojny wypoczynek z daleka od miejskiego hałasu  i zgiełku czy natłoku obowiązków w pracy. Natomiast dla dzieci oraz młodzieży, to doskonały sposób na tzw. reset od nauki. Każdy, kto tu przyjedzie, nie będzie chciał wracać do domu. Wystarczy spędzić kilka dni, na  śnieżnych stokach jeżdżąc na nartach, aby naładować akumulatory.

SZKÓŁKA NARCIARSKA NA BUKOWINIE TATRZAŃSKIEJ

Chcesz spędzić zimowy urlop w górach, ale nie umiesz jeździć na nartach, obawiasz się również, że Twoje dzieci nie poradzą sobie na stoku, albo są zbyt małe, aby rozpocząć swoją przygodę z nartami? My jesteśmy od tego, aby pomóc postawić Ci oraz Twoim pociechom pierwsze kroki na nartach. Skorzystaj z zajęć prowadzonych  przez wykwalifikowanych instruktorów w ramach szkółki narciarskiej.

Nasi specjaliści to pasjonaci, którzy pomogli wielu osobom przełamać lęk przed jazdą na nartach oraz samodzielnym poruszaniu się na stoku. Uczymy techniki jazdy na nartach dzieci już od 3,5 roku życia. Do każdego uczestnika zajęć mamy indywidualne podejście dysponując odpowiednim zestawem ćwiczeń, dzięki czemu dzieci nabywają chętnie i szybko nowe umiejętności.

Swoją ofertę nauki jazdy na nartach oraz doskonalenia techniki zjeżdżania po stokach kierujemy do wszystkich grup wiekowych. Prowadzimy zarówno zajęcia indywidualne, (wówczas ćwiczysz z wybranym instruktorem), jak i grupowe, w małych zespołach (3 do 6 osób). Nie martw się, jeśli nie masz własnego sprzętu narciarskiego, my pomożemy Ci dobrać odpowiednie wyposażenie i wypożyczymy wysokiej klasy ekwipunek sportowy.

Dzięki niemu będziesz czuć się bezpiecznie, a przy tym komfortowo. Wszystkim osobom rozpoczynającym przygodę z nartami nasi instruktorzy prezentują wymagania dotyczące odpowiedniego sprzętu, ubioru, ale też zasady bezpiecznego zachowania się na stoku. U nas poznasz, w jaki sposób właściwie utrzymywać pozycję na nartach podczas zjazdów oraz jak asekurować własne upadki, aby uniknąć kontuzji.

WYBIERZ SIĘ NA FERIE ZIMOWE NA NARTY DO BUKOWINY TATRZAŃSKIEJ

Jeśli nadal nie wiesz gdzie pojechać na ferie zimowe albo wahasz się, czy odpowiednim miejscem jest Bukowina Tatrzańska narty to dobre rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy lubią aktywnie spędzać wolny czas na świeżym powietrzu. Nasi instruktorzy przed rozpoczęciem zajęć w ramach szkółki narciarskiej, odpowiednio dostosowują długość oraz stopień trudności trasy w zależności od Twoich umiejętności.

Osoby dopiero rozpoczynające swoją przygodę z nartami będą uczyły się na równej powierzchni ziemi, następnie przejdą do zjazdów na łagodnych wzniesieniach. Natomiast dla bardziej zaawansowanych i wprawionych pasjonatów narciarstwa czekają dłuższe trasy, tory przeszkód, bardziej strome stoki, a także mini zawody dla uczestników naszych zajęć.  

Nasza oferta została skierowana zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i dorosłych. Stanowi ona niecodzienną formę spędzania czasu wolnego, ponieważ sporty zimowe to okazja nie tylko do rekreacji prowadzącej do poprawienia kondycji fizycznej, lecz również dobrej zabawy na świeżym powietrzu oraz integracji międzypokoleniowej.

W naszej szkółce narciarskiej można zorganizować, zarówno rodzinne wypady na wspólne ferie, jak i tzw. białe szkoły dla uczniów wszystkich typów szkół oraz wyjazdy integracyjne dla zakładów pracy. Wspólnie spędzony czas wolny na lekcjach nauki jazdy na nartach, może zintegrować i zacieśnić więzi w zespole pracowników. Zachęcamy wszystkich, małych lub dużych do wspólnej, śnieżnej zabawy.

SZKÓŁKA NARCIARSKA - BUKOWINA TATRZAŃSKA

Bukowina Tatrzańska to jedno z piękniejszych, a jednocześnie lepiej przygotowanych do nauki jazdy na nartach miejsc. Główną bazę szkoleń stanowi tu stacja Rusiński Wierch, zlokalizowana na łagodnych górskich zboczach. Jest na niej wiele udogodnień dla rodzin podróżujących z dziećmi, jak np. szkółka narciarska i przedszkole narciarskie. Z Bukowiny Tatrzańskiej rozciąga się wspaniały widok na Tatry. Tuż obok znajduje się znany ośrodek sportów zimowych – Zakopane.

Na idealne warunki do jazdy mogą liczyć tu wszystkie dzieci, bez względu na wiek oraz poziom zaawansowania. Chętnie przyjeżdżają tu także rodziny z dziećmi. W ośrodku znajdują się dwa wyciągi krzesełkowe, orczykowe, szkółka narciarska oraz najnowocześniejszy na Podhalu wyciąg babylift, przeznaczony właśnie dla najmłodszych narciarzy. Bukowina Tatrzańska to miejsce idealne do nauki jazdy dla młodszych i starszych dzieci.

PRZEDSZKOLE NARCIARSKIE W BUKOWINIE TATRZAŃSKIEJ

Przedszkole narciarskie w Bukowinie Tatrzańskiej otwarte jest dla dzieci w wieku od 4 do 6 lat. Organizowane są tam szkolenia z jazdy na nartach dla początkujących maluchów, a także gry i zabawy. Zajęcia prowadzimy w grupach 6-osobowych. Wyciąg szkoleniowy dla niezaawansowanych uczestników oddzielony jest od głównej trasy, co znacznie zwiększa bezpieczeństwo dzieci, które stawiają na nartach swoje pierwsze kroki. Stoki są szerokie i doskonale utrzymane – systematycznie naśnieżane, dobrze oświetlone i ratrakowane.

Zapewniamy dzieciom stałą opiekę animatorki. Przedszkole narciarskie to również miejsce, w którym dziecko otrzyma opiekę podczas chwilowej niedyspozycji. Dzięki temu, niezależnie od kondycji młodego narciarza, rodzice będą mogli cieszyć się jazdą bądź wypoczynkiem. W tym samym czasie ich pociecha będzie nawiązywać nowe przyjaźnie z rówieśnikami w przedszkolu narciarskim.

SZKÓŁKA NARCIARSKA W BUKOWINIE TATRZAŃSKIEJ

Nieco starszym dzieciom, w wieku od 6 do 12 lat, oferujemy zajęcia szkółki narciarskiej. Wszystkie grupowe szkolenia zwieńczone są zawodami, podczas których młodzi uczestnicy otrzymują zasłużone dyplomy i medale.

Ofertę kierujemy zarówno do osób indywidualnych, jak i grup zorganizowanych, w tym tzw. białych szkół, które potrzebują obsługi instruktorskiej. Standardowa grupa liczy maksymalnie 6 osób. W przypadku szkoleń dla grup zorganizowanych, liczebność grupy oraz długość szkolenia ustalamy w zależności od jej potrzeb.

Nasza kadra to zespół profesjonalistów, który możliwie najlepiej zadba o to, by pierwsze kroki stawiane na nartach łączyły w sobie zarówno naukę, jak i rozrywkę, a przy tym były wspaniałą, niezapomnianą przygodą.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

----------------------------------------------------------
Specyfika wyjazdu
bardzo bogaty program zajęć "ponarciarskich" zarówno dla dzieci jak i dorosłych
sprawdzony pensjonat z bardzo dobrym jedzeniem
przedszkole narciarskie od 3,5 roku życia oraz szkółka narciarska,
małe grupy szkoleniowe oraz duże zróżnicowanie poziomów,
szkolenie narciarskie będzie prowadzone w różnych ośrodkach w ramach karnetu Tatry Ski : Rusiń - Ski, SKI Suche, Kaniówka, Kotelnica, Czarna Góra - Koziniec ( wszystkie posiadają trasy dla początkujących jak i koleje krzesełkowe dla bardziej zaawansowanych narciarzy )
dojazd do ośrodków ok. 10 - 15 minut jazdy prywatnym autokarem
Nowość  -  wieczorna jazda -  jednego dnia wybieramy się na stok w popołudniowo - wieczornej porze by urozmaicić zajęcia narciarskie

Szkolenie narciarskie dla dzieci
przedszkole narciarskie dla dzieci od 3,5 roku - małe grupy od 3-6 osób
opiekunka/animatorka podczas zajęć w funparku - w razie niedyspozycji dziecka
szkółka narciarska dla dzieci od 5 do 12 lat - duże zróżnicowanie grup - grupy max. 7 osobowe
zajęcia od 10:00 - 12:00 oraz od 12:30 - 14:30
12:00 - 12:30 - przerwa na lunch pod okiem instruktorów
w ostatni dzień zawody narciarskie
znacznik na czas szkolenia,
podział na grupy pod względem umiejętności na podstawie ankiet oraz weryfikacja w pierwszym dniu
odpowiednio dobrana i sprawdzona kadra instruktorska

Szkolenie narciarskie dla dorosłych
Możliwość wykupienia szkolenia dla dorosłych w cenie 450 zł ( 5 x 1,5h ) : *
10:00 - 11:30 poziom początkujący
11:30 - 13:00 poziom średniozaawansowany
13:00 - 14:30 poziom zaawansowany
* szkolenie odbędzie się w przypadku uczestnictwa co najmniej 5 osób

Atrakcje dla dzieci i dorosłych
warsztaty plastyczne
warsztaty góralskie
warsztaty "Muzyka niezwykła"
impreza góralska
warsztaty małego chemika
warsztaty lawinowe
wieczór integracyjny

Jak wygląda nasz dzień?
8:00 - 9:00 śniadanie
9:30 wyjazd na stok
9:55 wspólna, taneczna rozgrzewka -> rozpoczęcie szkolenia narciarskiego
12:00 - 12:30 lunch dla dzieci pod opieką instruktorów
14:30 zakończenie szkolenia narciarskiego i powrót do hotelu/ pensjonatu
15:30 obiad
16:30 - 18:00 warsztaty / animacje dla dzieci
18:30 kolacja
19:30 - 21:00 bajkoteka dla dzieci

Terminy i ceny

Osoba dorosła dziecko do 3 lat dziecko 3-13,99 lat Wolne miejsca

Prześlij do nas Zapytanie lub zadzwoń +48 12 648 99 77, 647 11 88, 647 22 66
a przedstawimy Ci aktualnę ofertę cenową i dostępne wolne terminy.

Cena obowiązuje przy dwóch osobach dorosłych
cena dziecka powyżej 14 roku życia - kalkulacja indywidualna
cena dziecka do 3 roku życia - świadczenia przy rodzicu / koszt łóżeczka turystycznego + 150 zł

Cena obowiązuje przy dwóch osobach dorosłych
cena dziecka powyżej 14 roku życia - kalkulacja indywidualna
cena dziecka do 3 roku życia - świadczenia przy rodzicu / koszt łóżeczka turystycznego + 150 zł

Zniżki i dopłaty

Szkolenie dla dorosłych (5 x 1,5 h) : Dopłata 450 PLN
wypożyczenie sprzętu 6 dni / komplet ( narty, buty, kijki, kask ) : Dopłata 180 PLN
lunch na stoku dla dziecka / 6 dni : Dopłata 150 PLN
ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z imprezy turystycznej. : Dopłata 2,95% od sumy
ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z imprezy turystycznej. z rozszerzeniem o zachorowanie na COVID-19 : Dopłata 4,43% od sumy
ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z imprezy turystycznej. z rozszerzeniem o zachorowanie na COVID-19, kwarantannę oraz choroby przewlekłe : Dopłata 5,4% od sumy

Zakwaterowanie

Pensjonat Skalnity

"Ładny pensjonat z bardzo dobrą obsługą, świetna lokalizacja oraz smaczne jedzenie. Pensjonat Skalnity stanowi naszą bazę od 8 sezonów."
pensjonat oddany do użytku w 2013 roku
położony około 2 km od Term Bukovina na granicy miejscowości Bukowina Tatrzańska oraz Stasikówka
pensjonat oddalony jest od ośrodków na których będzie prowadzone szkolenie o ok. 10 - 15 minut jazdy prywatnym autokarem  ( Rusiń-SKI , Czarna Góra - Koziniec, Kaniówka, Kotelnica lub Suche SKI )
na gości czeka 35 pokoi z łazienkami, jadalnia, sala góralska, narciarnia oraz sala kominkowa,
domowa kuchnia polska, obfite śniadania oraz smaczne obiady i kolacje
dla dzieci przygotowaliśmy duży, bardzo dobrze wyposażony pokój zabaw, gdzie prowadzone są popołudniowe animacje

"Ładny pensjonat z bardzo dobrą obsługą, świetna lokalizacja oraz smaczne jedzenie. Pensjonat Skalnity stanowi naszą bazę od 8 sezonów."
pensjonat oddany do użytku w 2013 roku
położony około 2 km od Term Bukovina na granicy miejscowości Bukowina Tatrzańska oraz Stasikówka
pensjonat oddalony jest od ośrodków na których będzie prowadzone szkolenie o ok. 10 - 15 minut jazdy prywatnym autokarem  ( Rusiń-SKI , Czarna Góra - Koziniec, Kaniówka, Kotelnica lub Suche SKI )
na gości czeka 35 pokoi z łazienkami, jadalnia, sala góralska, narciarnia oraz sala kominkowa,
domowa kuchnia polska, obfite śniadania oraz smaczne obiady i kolacje
dla dzieci przygotowaliśmy duży, bardzo dobrze wyposażony pokój zabaw, gdzie prowadzone są popołudniowe animacje

Wyżywienie

śniadanie, obiad i kolacja (FB)
pełne wyżywienie - 3 posiłki dziennie

pełne wyżywienie - 3 posiłki dziennie

Transport

Cena zawiera

Cena dziecko zawiera
7 noclegów w pensjonacie "Skalnity"
pełne wyżywienie - 3 posiłki dziennie
wszelkie transfery podczas trwania turnusu
szkolenie narciarskie - 6 dni po 4h
zawody narciarskie z nagrodami
animacje w ramach Klubu Bambinoska
opiekunka podczas zajęć na stoku i atrakcji
warsztaty góralskie
warsztaty plastyczne
warsztaty "Muzyka niezwykła"
warsztaty małego chemika
malowanie na szkle
ubezpieczenie NNW
upominek
opieka organizatora
Cena dorosły zawiera
7 noclegów w pensjonacie "Skalnity"
pełne wyżywienie - 3 posiłki dziennie
wszelkie transfery podczas trwania turnusu
impreza góralska
wieczór integracyjny
warsztaty lawinowe
ubezpieczenie NNW
opieka organizatora

Cena dziecko zawiera
7 noclegów w pensjonacie "Skalnity"
pełne wyżywienie - 3 posiłki dziennie
wszelkie transfery podczas trwania turnusu
szkolenie narciarskie - 6 dni po 4h
zawody narciarskie z nagrodami
animacje w ramach Klubu Bambinoska
opiekunka podczas zajęć na stoku i atrakcji
warsztaty góralskie
warsztaty plastyczne
warsztaty "Muzyka niezwykła"
warsztaty małego chemika
malowanie na szkle
ubezpieczenie NNW
upominek
opieka organizatora

Cena dorosły zawiera
7 noclegów w pensjonacie "Skalnity"
pełne wyżywienie - 3 posiłki dziennie
wszelkie transfery podczas trwania turnusu
impreza góralska
wieczór integracyjny
warsztaty lawinowe
ubezpieczenie NNW
opieka organizatora

Cena nie zawiera

wypożyczenie sprzętu 6 dni / komplet ( narty, buty, kijki, kask ) 180 zł
cena dziecka powyżej 14 roku życia - kalkulacja indywidualna
lunch na stoku dla dziecka 150 zł / 6 dni
cena nie zawiera kosztów skipass`ów : Tatry Super Ski 6 dni 
ceny na sezon 2021/2022 : będą podane do końca września, dzieci poniżej 120 cm wzrostu otrzymują karnet gratis  - tylko przy zakupie karnetu przez opiekuna w kasie ośrodka
cena dziecka do 3 roku życia - świadczenia przy rodzicu / koszt łóżeczka turystycznego + 150 zł

wypożyczenie sprzętu 6 dni / komplet ( narty, buty, kijki, kask ) 180 zł
cena dziecka powyżej 14 roku życia - kalkulacja indywidualna
lunch na stoku dla dziecka 150 zł / 6 dni
cena nie zawiera kosztów skipass`ów : Tatry Super Ski 6 dni ceny na sezon 2021/2022 : będą podane do końca września, dzieci poniżej 120 cm wzrostu otrzymują karnet gratis  - tylko przy zakupie karnetu przez opiekuna w kasie ośrodka
cena dziecka do 3 roku życia - świadczenia przy rodzicu / koszt łóżeczka turystycznego + 150 zł

comments powered by Disqus
Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.