w naszej ofercie: 10083 imprezy, 2757 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Rodzaj oferty:
Kierunek:
Wyjazd od do
Miejsce wyjazdu:
Kod oferty:
 Już są! Sprawdź wyjątkową ofertę wyjazdów na letnie obozy młodzieżowe i kolonie w Wakacje 2023! Już jest oferta na Ferie Zimowe 2023! Nie daj się wyprzedzić innym... Zbierz swoją paczkę znajomych i wybierz się z nimi na zimowisko lub obóz narciarski czy snowboardowy » Zapraszamy na Wycieczki Szkolne - Sprawdzone programy wycieczek krajowych i zagranicznych - Osobna wycena na zamówienie - Sprawdź i Jedź z nami » Spraw radość swoim bliskim kupując Bon Podarunkowy! Zrealizuj go przy rezerwacji dowolnie wybranej oferty dostępnej na naszej stronie. Planujesz zwiedzać ciekawe miejsca? Mamy dla Ciebie szczególnie ciekawe oferty Wycieczek Objazdowych. Sprawdź i jedź z nami na wielkie odkrywanie Europy. Poznaj smak prawdziwej przygody na prawdziwej wyprawie. Wszystkie kontynenty czekają na Ciebie. Odkryj raz jeszcze dziewicze miejsca w których człowiek jest tylko gościem w dzikim świecie natury...
10 Jednodniowych Imprez Integracyjnych dla firm i nie tylko

1-DNIOWE IMPREZY INTEGRACYJNE

TOP 10 Jednodniowych Imprez Integracyjnych dla firm i nie tylko

Imprezy integracyjne to nie tylko świetna zabawa, ale również doskonała okazja do poznania swoich pracowników od zupełnie innej strony, w bardziej swobodnej atmosferze, poza biurem. Taki wyjazd z pewnością zwiększy wydajność, poprawi efekty pracy, w końcu chodzi w nim o integrację i motywację.

W zależności od tego, czy poszukujecie oferty z ogromną dawką adrenaliny, czy lubicie spędzać czas na świeżym powietrzu, zwiedzać, czy po prostu chcielibyście wspólnie posiedzieć przy ognisku – poniżej znajdziecie TOP 10 jednodniowych imprez integracyjnych, które naszym zdaniem są najlepszymi propozycjami na integrację każdej firmy!

PROPOZYCJA 1: NOWOHUCKI SPŁYW DŁUBNIĄ

Nowohucki Spływ Dłubnią

Na sam początek nasza specjalność, jedyna taka atrakcja w Krakowie – Spływ Kajakowy Dłubnią w Nowej Hucie! To nie będzie spokojny spływ, Dłubnia ma w sobie coś wyjątkowego. Jej naturalne walory, przewężenia, spadki i przeszkody sprawią, że będzie to niezapomniana przygoda dla całego zespołu. Nawet jeśli nie pływaliście wcześniej kajakami jesteśmy pewni, że sobie poradzicie! Rozpoczynamy przy Zalewie Nowohuckim i spływamy aż do Wisły. Gotowi na nowe doświadczenie dostarczające niesamowitych wrażeń? Zapraszamy!

Nowohucki Spływ Kajakowy Dłubnią


PROPOZYCJA 2: PIENIŃSKI SPŁYW DUNAJCEM

Spływ Dunajcem w Pieninach

Oto nasza druga propozycja integracji również głównie w środowisku wodnym. Ekstremalny spływ pontonowy ze Sromowców Niżnych do Krościenka nad Dunajcem to strzał w 10! Nie dość, że przepiękna trasa pełna malowniczych zakątków to jeszcze świetna zabawa na świeżym powietrzu – czy nie jest to idealna propozycja na integrację? Po spływie zregenerujecie siły przy plenerowym grillu, a potem może weźmiecie udział w rozgrywce paintballowej? Czy wolicie spokojny wieczór – np. kino plenerowe albo występ kapeli góralskiej? Cokolwiek wybierzecie na pewno będziecie się bawić doskonale!

Spływ Dunajcem w Pieninach


PROPOZYCJA 3: PODZIEMNA INTEGRACJA W ZŁOTYM STOKU

Podziemna Integracja w Złotym Stoku

Impreza integracyjna pod ziemią będzie z pewnością niepowtarzalnym i niezapomnianym przeżyciem dla każdego uczestnika! Zanim jednak przejdziemy do najważniejszej atrakcji weźmiemy udział w ekstremalnej rozgrywce paintballowej na poligonie zlokalizowanym niedaleko Kopalni Złota w Złotym Stoku. Po kolorowej zabawie zabierzemy Was do tajemniczych podziemi, gdzie weźmiecie udział w grze scenariuszowej „Złoto Maxa Winklera”, podczas której w mniejszych grupach zmierzycie się z niełatwymi zagadkami i zadaniami. Na koniec proponujemy wspólną biesiadę z tańcami w lokalnej karczmie. To będzie niezwykle aktywna impreza integracyjna!

Podziemna Integracja w Złotym Stoku


PROPOZYCJA 4: DOLNOŚLĄSKI PAKIET INTEGRACYJNY

Dolnośląski Pakiet Integracyjny

Zostajemy jeszcze w krainie Dolnego Śląska, by tym razem zaprosić Was na jeszcze bardziej zróżnicowaną integrację! Rozpoczniemy od aktywności w wodzie – weźmiecie udział w spływie pontonowym Przełomem Bardzkim, gdzie w drużynach 12-15-osobowych będziecie pokonywać różne przeszkody rzeczne. Po ciepłym posiłku czas na dalsze atrakcje – grę w paintballa według różnych scenariuszy. Ostatnim z etapów rywalizacji między zespołami będzie gra terenowa w Folwarku Szyfrów, podczas której nazbieracie mnóstwo złotych monet, dzięki którym weźmiecie udział w finałowej rozgrywce i poznacie wielką tajemnicę! Na zakończenie imprezy tradycyjnie proponujemy ognisko z kiełbaskami.

Dolnośląski Pakiet Integracyjny


PROPOZYCJA 5: SZLAKIEM MAŁOPOLSKICH WINNIC

Szlakiem Małopolskich Winnic

Oto nasza kolejna unikatowa propozycja integracyjna, tym razem w Krakowie i Wieliczce. Imprezę rozpoczniemy od fabularnej gry miejskiej na terenie krakowskiego Kazimierza, gdzie w mniejszych grupach będziecie poruszać się między najbardziej znanymi zabytkami Dzielnicy. W międzyczasie druga część grupy zmierzy się z niełatwym zadaniem – ucieczką z pokoju zagadek (macie do wyboru 4 escape roomy). Po ciepłym posiłku przejedziemy do krakowskiej winnicy, gdzie po krótkiej prelekcji i zwiedzaniu weźmiecie udział w degustacji 5 win! Następnie udamy się do Wieliczki, gdzie czeka Was kolejna degustacja win oraz zwiedzanie winiarni. Czy są tu jacyś smakosze win?

Szlakiem Małopolskich Winnic


PROPOZYCJA 6: KULIG W OJCOWIE

Kulig w Ojcowie

Czas na spokojniejszą imprezę integracyjną – kulig po Ojcowskim Parku Narodowym i Ojcowie. Ten najmniejszy park narodowy w Polsce naprawdę potrafi zaskoczyć! Malownicze trasy, unikatowe formy skalne, a przy odrobinie śniegu bajkowa sceneria. Przejażdżka saniami przy blasku pochodni ma swój niepowtarzalny klimat! Po przejażdżce Doliną Prądnika zapraszamy na rozgrzewające ognisko z kiełbaskami oraz grzane wino. 

Kulig w Ojcowie


PROPOZYCJA 7: SZLAKIEM GINĄCYCH ZAWODÓW

Szlakiem Ginących Zawodów

Zapraszamy na małą podróż w czasie na wiejskie tereny Kudowy Zdrój. Tym razem będziecie uczestniczyć w warsztatach ginących zawodów, weźmiecie udział w pokazie toczenia naczyń glinianych, samodzielnie wykonacie naczynie z gliny w pracowni garncarskiej. Odwiedzicie kowala w kuźni, który pokaże Wam jak wykuwa się podkowę, a także zobaczycie jak wypiekany jest chleb oraz ręcznie wyrabiane masło w drewnianej maselnicy. Nie zabraknie również wizyty w chatce robótek ręcznych, gdzie będziecie podziwiać niepowtarzalne rękodzieła oraz sprzęt gospodarstwa domowego z dawnej epoki. Zakończeniem imprezy będzie wiejska biesiada przy ognisku z muzyką biesiadną. 

Szlakiem Ginących Zawodów


PROPOZYCJA 8: WARSZTATY KULINARNE

Warsztaty Kulinarne

Lubicie dobrze zjeść? Warsztaty kulinarne to świetny pomysł na integrację zespołu! Pod okiem samego szefa kuchni przygotujecie dania kuchni śródziemnomorskiej. A jak będą przebiegać warsztaty? Każdy z uczestników będzie przydzielony do danego stanowiska „kucharskiego”, gdzie zgodnie z recepturą samego mistrza przygotuje specjalnie danie. Oczywiście potrawy będą oceniane przez jury. Na koniec każdy z uczestników będzie miał możliwość spróbowania dań przygotowanych przez inne grupy.

Warsztaty Kulinarne


PROPOZYCJA 9 – ŚWIĄTECZNA: WARSZTATY MALOWANIA OZDÓB CHOINKOWYCH Z WIZYTĄ NA JARMARKU BOŻONARODZENIOWYM I KULIGIEM ZIMOWYM

Świąteczna Integracja

Zapraszamy na świąteczne warsztaty do fabryki szklanych ozdób w okolicy Krakowa! Najpierw weźmiemy udział w pokazie sposobów dekoracji ozdób, następnie każdy samodzielnie pomaluje wybraną ozdobę, np. bombkę na choinkę. Zwiedzimy również zakład, dowiemy się jak przebiega proces produkcji szklanych ozdób. Następnie przejedziemy do centrum Krakowa – na Jarmark Bożonarodzeniowy, gdzie każdy będzie mógł kupić jakiś świąteczny drobiazg dla siebie lub najbliższych, spróbować regionalnych przysmaków, czy też ogrzać się przy kubku grzanego wina! Na koniec imprezy proponujemy udział w zimowym kuligu saniami lub wozami (w zależności od pogody) na terenie Puszczy Niepołomickiej wraz z integracyjnym ogniskiem z kiełbaskami!

Świąteczna Integracja


PROPOZYCJA 10 - ŚWIĄTECZNA: WIECZERZE WIGILIJNE DLA FIRM

Wigilie dla Firm

Powoli zbliża się okres świąteczny, warto odpowiednio wcześniej zarezerwować wieczerzę wigilijną dla swoich pracowników. W naszej ofercie znajduje się kilka propozycji takich uroczystych kolacji, np. w Ojcowie, Korbielowie, czy Poroninie. Kolacja wigilijna z pewnością będzie świetną okazją do oderwania się od pracy, integracji podczas wspólnego kolędowania, czy po prostu złożenia sobie życzeń. Może warto wzbogacić imprezę o kulig w blasku pochodni w zimowej scenerii?   


Zainteresowały Cię nasze propozycje imprez integracyjnych? Chciałbyś zorganizować wyjazd dla swojej firmy? A może masz własną koncepcję i szukasz biura, które zorganizuje imprezę zgodnie z Twoimi wytycznymi? Koniecznie napisz do nas, zorganizujemy niezapomniany wyjazd dla Twojego zespołu.

+48 12 6813692 / bok@ecotravel.pl 

comments powered by Disqus

Podobne artykuły

2021-11-15
2021-08-26
2020-12-01
2020-11-06
2020-10-14
Umieść link do artykułu na swojej stronie:
<a href="https://www.rodzinnewczasy.com/10-jednodniowych-imprez-integracyjnych.html" title="10 Jednodniowych Imprez Integracyjnych dla firm i nie tylko" ><img src="http://www.rodzinnewczasy.com/view/images/eco.png" alt="10 Jednodniowych Imprez Integracyjnych dla firm i nie tylko" style="vertical-align: middle;" /> 10 Jednodniowych Imprez Integracyjnych dla firm i nie tylko</a>

Powyższa treść jest objęta licencją Creative Common Attribution & Share Alike. Licencja, której używamy oznacza, że zezwalamy na wykorzystanie w dowolny sposób treści zawartych w utworze – pod warunkiem podania nazwy firmy EcoTravel jako autora w postaci klikalnego linku kierującego do http://www.ecotravel.pl lub źródła oryginalnego tekstu w postaci klikalnego linku. Wszystkie inne użycia online bez podania klikalnego linku są zabronione.


Zapisz się do naszego Newslettera.

Łap okazje, zgarniaj specjalne zniżki i rabaty.


Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.