w naszej ofercie: 13185 imprez, 21266 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Wczasy na Malcie - tygodniowe
Wszystko o tej ofercie wie:

WCZASY NA MALCIE - TYGODNIOWE

Malta - Cirkewwa - Hotel Paradise Bay Resort

Wyżywienie: śniadanie (BB)
Ocena oferty:
Kod oferty:
46164272
oferta w pdf
  • Szczegóły oferty
  • Zadaj pytanie
  • Oceń ofertę (Ocen: 0)
  • ZAMÓWIENIE WSTĘPNE
Tajemnicze megality wpisane na światową listę UNESCO, urokliwe zatoki i porty rybackie, wczesnochrześcijańskie katakumby, owiany legendą zakon Joanitów. Malta – to niewielki wyspiarski kraj, położony na Morzu Śródziemnym , między Sycylią a Afryką. Przez wieki Malta była niezdobytą twierdzą Zakonu Kawalerów Maltańskich, w trakcie II wojny światowej – strategicznym przyczółkiem sił alianckich. Wielowiekowa i burzliwa historia wyspy oraz wpływy różnych kultur pozostawiły na Malcie wiele architektonicznych perełek. Ze względu na liczne zabytki mówi się, że Malta to jedno ogromne muzeum pod gołym niebem. Na przybywających tu turystów czeka wyjątkowy klimat, ciekawie ukształtowane wybrzeże, przepiękne plaże, malownicze zatoczki oraz gościnni mieszkańcy wyspy. W czystych wodach można podziwiać bujną faunę i orę. Przy plażach znajdują się centra sportów wodnych na czele z popularnym tu nurkowaniem oraz wiele restauracji, barów i dyskotek. Pozostałością po statusie kolonii brytyjskiej jest ruch lewostronny oraz będący w codziennym użyciu język angielski, jeden z dwóch języków urzędowych Malty.

Pobyt wypoczynkowy na Malcie.

Możliwość wykupienia dodatkowo płatnych wycieczek fakultatywnych.

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca

Prześlij do nas Zapytanie lub zadzwoń +48 12 648 99 77, 647 11 88, 647 22 66
a przedstawimy Ci aktualnę ofertę cenową i dostępne wolne terminy.

Zniżki i dopłaty

02.06-09.06.2012

Pakiet bezpieczeństwa : Dopłata 100 PLN
Pakiet bezpieczeństwa : Dopłata 50 PLN

09.06-16.06.2012

Pakiet bezpieczeństwa : Dopłata 100 PLN

Zakwaterowanie

Hotel Paradise Bay Resort**** Malt, Cirkewwa

Położenie: Hotel Paradise Bay Resort położony w północnej części Malty, 4 km od miejscowości Mellieha. Hotel posiada własną piaszczystą plażę z widokiem na wyspę Gozo. To idealne miejsce na wakacje dla rodzin z dziećmi. Można tu uprawiać sporty wodne i uczestniczyć w kursach nurkowania, prowadzonych przez wykwalikowanych instruktorów. Pokoje: 2 osobowe z klimatyzacją, z balkonem, łazienką, TV-sat, telefonem. Sejf i minibar (dodatkowo płatne). Możliwość dostawki dla trzeciej osoby (zniżka 350 PLN/tydzień). Zniżka dla pierwszego dziecka (2-12 lat) 1000 PLN/tydzień, dla drugiego dziecka (2-12 lat) 750 PLN/tydzień. Do dyspozycji gości: 3 odkryte baseny w tym jeden dla dzieci, przestronne słoneczne tarasy, kort tenisowy, sauna, jacuzzi, centrum tness, pokój gier, plac zabaw dla dzieci, bilard, tenis stołowy, karaoke. Dodatkowo płatne: SPA i salon fryzjerski. www.paradise-bay.com

Wyżywienie

śniadanie (BB)

Cena zawiera

Zakwaterowanie: 7 noclegów

Wyżywienie: Śniadanie w formie bufetu. Opcja dokupienia obiadokolacji (400 PLN/os./tydzień). Napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne.

Transport: Przelot samolotem linii Air Malta na trasie Warszawa – Malta - Warszawa, zgodnie z rozkładem lotów. Wylot z Warszawy o 21.40, przylot na Maltę o 00.40. Wylot z Malty o 17.40, przylot do Warszawy o 20.55. Transfer busem z/na lotnisko na Malcie. Zbiórka na 2 godz. przed wylotem na lotnisku Warszawa - Okęcie, w Hali Odlotów, stara część terminalu, pod szybowcem.

Ubezpieczenie: Signal Iduna S.A.

Opieka rezydenta w trakcie całego pobytu.

Informacje praktyczne

Pobyty sobota/sobota, pierwsze świadczenie: śniadanie drugiego dnia imprezy, ostatnie świadczenie: śniadanie w dniu wylotu. Malta należy do UE i można podróżować na podstawie dowodu osobistego lub paszportu. Czas jest taki sam jak w Polsce. Elektryczność: 220V. Gniazdka mają 3 bolce jak w Wielkiej Brytanii, konieczny adapter. Sugerowane kieszonkowe 100 - 150EUR/tydzień. Przykładowe ceny: bilet autobusowy ok. 0,5 EUR, zestaw „fast food” ok. 4 EUR, napój ok. 1 EUR.

Cena nie zawiera

Cena obejmuje: Zakwaterowanie i wyżywienie, transport, transfery z/na lotnisko na Malcie, opiekę rezydenta w trakcie całego pobytu, program, ubezpieczenie.

Cena podstawowa nie zawiera opłaty lotniskowej w wysokości 300 zł doliczanej automatycznie przy dokonywaniu rezerwacji, dodatkowo płatnego programu fakultatywnego, transportu lokalnego, dopłat do nadbagażu. Doba hotelowa kończy się o godz. 10.00 w dniu wyjazdu. Po wykwaterowaniu uczestnicy składają bagaże w miejscu wskazanym przez rezydenta. Zbiórka przed wylotem do Warszawy ok. godz. 15.00 (ostateczne potwierdzenie u rezydenta na miejscu). Prosimy również o kontakt z biurem w celu potwierdzenia godziny wylotu i formy odprawy w tygodniu poprzedzającym imprezę.

Pakiet Bezpieczeństwa Organizatora

W celu uchronienia naszych klientów przed skutkami nieprzewidzianych sytuacji losowych, które mogą grozić poważnymi kosztami finansowymi Organizator proponuje uczestnikom skorzystanie z usługi "Pakiet bezpieczeństwa".

"Pakiet bezpieczeństwa" - to usługa, dzięki której w przypadku rezygnacji z imprezy turystycznej klienci mogą zdecydowanie obniżyć koszty potrąceń wynikające z warunków uczestnictwa a także wyeliminować dodatkowe, niespodziewane koszty związane ze zmianą okoliczności których nie można było w chwili podpisywania umowy przewidzieć. Takich jak na przykład: choroba, wypadek losowy, odwołany urlop itd., itp. Pakiet bezpieczeństwa jest usługą fakultatywną, wykupywaną tylko w momencie podpisywania umowy na konkretną imprezę i nie dotyczy uczestników imprez z działu "Egzotyczne eskapady".

Cena pakietu wynosi:
25 zł - przy katalogowej cenie imprezy do 750 zł
50 zł - przy katalogowej cenie imprezy do 1.500 zł
75 zł - przy katalogowej cenie imprezy do 2.250 zł
100 zł - przy katalogowej cenie imprezy powyżej 2.250 zł


UWAGA: Dla członków Klubu Stałych Klientów Organizatora - pakiet bezpieczeństwa - gratis!!!


Wykaz korzyści dla posiadaczy "pakietu bezpieczeństwa"

 1. Bardzo duże zmniejszenie kosztów rezygnacji z imprezy, wynikających z warunków uczestnictwa w imprezach organizowanych przez Organizatora, jeśli przyczyną rezygnacji były udokumentowane przyczyny losowe lub związane z chorobą. Potrącenia z tytułu rezygnacji są wyliczane w wysokości kosztów poniesionych przez Organizatora, ale posiadaczom "Pakietu bezpieczeństwa" w przypadku rezygnacji, gwarantujemy zwrot większości wpłat, w następującej wysokości:

 

Warunki normalne
średni poziom kosztów

Warunki bezpieczne
gwarancja zwrotu

do 40 dni

50 zł,

100 %

39 - 21 dni

10-20% ceny imprezy,

90 %

20 - 14 dni

20-50% ceny imprezy,

80 % ceny imprezy,

14 - 4 dni

50-90% ceny imprezy,

70 % ceny imprezy.

Poniżej 4 dni

50-90% ceny imprezy,

60 % ceny imprezy. 1. Możliwość dokonywania zmian danych w rezerwacji do 8 dni przed rozpoczęciem imprezy, bez ponoszenia kosztów.

 2. Możliwość zmiany uczestników rezerwacji bez ponoszenia opłat do 8 dni przed odjazdem.

 3. Możliwość zmiany terminu imprezy bez ponoszenia kosztów rezygnacji do 21 dni przed odjazdem.

Zwrot kosztów niewykorzystanych świadczeń hotelowych, w przypadku przerwania wypoczynku spowodowanego nieprzewidzianą sytuacją losową. 

Wycieczki fakultatywne

Valetta – (wycieczka półdniowa). Stolica Malty i jedno z najpiękniejszych miejsc w basenie M.Śródziemnego. Rozmiar i piękno tego miasta zdumiewają i zachwycają przyjezdnych. Podczas spaceru zobaczymy m. in.: Górne Ogrody Barrakka, monumentalną katedrę św. Jana i wiele innych ciekawych miejsc. Koszt ok. 40 EUR.

Malta i Comino (wycieczka całodniowa z lunchem) – w trakcie rejsu zobaczymy Valettę, Grand Harbour Entrance, przepłyniemy poprzez najpiękniejsze zatoki Malty takie jak: St. Thomas, Island, Peters Pool, Marsaxlokk, Blue Grotto. Pobyt na Blue Lagoon, następnie w kolejności zatoki: Mellieha, St. Paul Island, Salina i St. Julian. Koszt ok. 55 EUR.

Blue Lagoon i świątynie - pierwszym przystankiem na trasie jest wspaniała Blue Grotto. Wizyta w typowej, rybackiej wiosce Marsascala. Po południu jaskinie Ghar Dalam, gdzie znajdują się kości prehistorycznych zwierząt, które żyły ponad 170 000 lat temu. Na koniec Świątynie Hagar Qim. Koszt ok. 50 EUR.

Jeep Safari Malta – w godzinach porannych ruszamy jeepami odkrywać Maltę. Po drodze zobaczymy Red Tower, Popey Village. Następnie przejazd do Golden Bay, dalej Mdina, gdzie zrobimy przerwę na lunch. Po lunchu klify ze wspaniałymi widokami, Blue Grotto i Fishing Village. Koszt ok. 60 EUR.

Galeria

comments powered by Disqus
Nasze marki:

Biuro Podróży Ecotravel

os. Niepodległości 3A/5A
31-865 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
biuro@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-18:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.