w naszej ofercie: 13495 imprez, 4175 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Ecotravel - Wczasy W Grzybowie - Hotel Victoria Spa - Dojazd Własny Hb - Wczasy w Grzybowie - Hotel Victoria Spa - Dojazd własny HB Polska Grzybowo
Wszystko o tej ofercie wie:

WCZASY W GRZYBOWIE - HOTEL VICTORIA SPA - DOJAZD WŁASNY HB

Wczasy w Grzybowie - Hotel Victoria Spa - Dojazd własny HB Polska Grzybowo

Wyżywienie: śniadanie i obiadokolacja (HB)
Ocena oferty:
Kod oferty:
263116615
oferta w pdf
    • Szczegóły oferty
    • Zadaj pytanie
    • Oceń ofertę (Ocen: 0)
    • ZAMÓWIENIE WSTĘPNE

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca

Prześlij do nas Zapytanie lub zadzwoń +48 12 648 99 77, 647 11 88, 647 22 66
a przedstawimy Ci aktualnę ofertę cenową i dostępne wolne terminy.

Zniżki i dopłaty

1 * Ubezpieczenie wszystkich Podróżnych od rezygnacji z imprezy turyst. wg OWU KIT Bezpieczne Rezerwacje SIGNAL IDUNA TU S.A. (kod RG) : Dopłata 3%
2 * Dopłata do All Inclusive Light : Dopłata 420 PLN

Zakwaterowanie

Ośrodek Wypoczynkowy

Hotel Victoria SPA to wysokiej klasy obiekt turystyczny idealny na wakacyjny wypoczynek. W obiekcie znajduje się 22 komfortowe i eleganckie pokoje, restauracja, kawiarnia, bar, baza odnowy biologicznej, strefę SPA (basen z masażem powietrznym, masażem wodnym, kaskadami masującymi oraz chromoterapią, sauną fińską, fontanną lodową). Internet Wi-Fi na terenie całego hotelul jest dla gosci bezpłatny.

Wyżywienie

śniadanie i obiadokolacja (HB)

Cena zawiera

7 noclegów
wyżywienie HB
korzystanie z basenu wyposażonego w jacuzzi, bicze wodne, relaksujący wodospad oraz kompleksu saun (sauna fińska oraz łaźnia parowa);
drink powitalny;
depozyt w recepcji;
ubezpieczenie NNW

Cena nie zawiera

transportu,
napoi do obiadokolacji
świadczeń nie wymienionych w ofercie

wczasy w grzybowie - hotel victoria spa - dojazd własny - hb

Grzybowo - Jest małą miejscowością położoną w sąsiedztwie miasta Kołobrzeg. Jej największym atutem jest spokojna okolica oraz piękna plaża. To tutaj brzeg naszego Polskiego morza jest cofnięty o kilkaset metrów co ma bezpośredni wpływ na temperaturę wody, która jest wyższa niż w Kołobrzegu.

pokoje i wyposażenie

Komfortowe i eleganckie 1- lub 2-osobowe pokoje z możliwością dostawki wyposażone są w łazienkę z prysznicem, balkonem, telewizorem, biurkiem i krzesłami.

wyżywienie

HB-PLUS śniadania i obiadokolacje w formie bufetu.
ALL INCLUSIVE LIGHT - za dopłatą 210 zł/os. przy dokonywaniu rezerwacji Śniadania w formie bufetu, obady serwowane (zupa, drugie danie, deser), kolacja w formie bufetu, do kolacji piwo i domowe wino, kawa i ciasto po południu. W godzinach 10.00-18.00 woda i wybrane soki.

ramowy program pobytu

1 dzień
Zakwaterowanie od godziny 16:00, kolacja, nocleg.
2 dzień – 7 dzień
Pobyt wypoczynkowy w Grzybowie. Realizacja programu wycieczki: czas przeznaczony na relaks, wypoczynek i plażowanie. Możliwość skorzystania z atrakcji jakie oferuje hotel i okolice. Niedaleko obiektu znajduje promenada Bałtycka połączona z trasami rowerowymi i spacerowymi, piękne plaże. Dla najmłodszych przygotowano na zewnątrz miniplac zabaw. Do dyspozycji jest także ogólnodostępny Zespół Boisk Sportowych wraz z profesjonalnym placem zabaw. Istnieje możliwość wypożyczenia w obiekcie rowerów, gokartów oraz kijów do nordic walking.
8 dzień
Śniadanie, wykwaterowanie z pokoi do godziny 10:00.

dopłaty obligatoryjne

Opłata klimatyczna – 4 zł/os./doba (płatne w obiekcie)
Monitorowany parking około 20-40 zł/doba (płatne w obiekcie)

dopłaty fakultatywne

Dopłata do wyżywienia ALL INCLUSIVE LIGHT Śniadania w formie bufetu, obady serwowane (zupa, drugie danie, deser), kolacja w formie bufetu, do kolacji piwo i domowe wino, kawa i ciasto po południu. W godzinach 10.00-18.00 woda i wybrane soki. . Cena 210 zł/os. przy dokonywaniu rezerwacji

uwagi

- Każdy z uczestników wyjazdu musi posiadać przy sobie i legitymować się ważnym i właściwym dokumentem tożsamości (odpowiednio dowód osobisty lub paszport) oraz voucherem otrzymanym od biura podróży.
- Bezpośrednio przy dokonywaniu rezerwacji imprezy istnieje możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia pokrywającego koszty rezygnacji z wyjazdu w przypadku wystąpienia sytuacji losowej określonej w OWU KIT Bezpieczne Rezerwacje SIGNAL IDUNA TU S.A. (np. nagłe zachorowanie, nieszczęśliwy wypadek, kradzież dokumentów niezbędnych w podróży). Ubezpieczenie wynosi 3% ceny imprezy.
- Faktury za wyjazd wystawiamy na prośbę klienta, ale nie wcześniej niż 30 dni przed wyjazdem i po opłaceniu całości należności. W celu otrzymania faktury prosimy o wypełnienie formularza na stronie

Galeria

comments powered by Disqus
Nasze marki:

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-18:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.