w naszej ofercie: 15429 imprez, 7209 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Ecotravel - Obóz Językowy Na Kampusie W Torbay! Rodziny Goszczące I Hotel, 10-17 Lat -
Wszystko o tej ofercie wie:

OBÓZ JĘZYKOWY NA KAMPUSIE W TORBAY! RODZINY GOSZCZĄCE I HOTEL, 10-17 LAT

Wiek: od 10 do 17 lat
Wyżywienie: śniadanie, obiad i kolacja (FB)
Ocena oferty:
Kod oferty:
253702621
oferta w pdf
    • Szczegóły oferty
    • Zadaj pytanie
    • Oceń ofertę (Ocen: 0)
    • ZAMÓWIENIE WSTĘPNE
Rodziny goszczące - położone do 25 minut odległości od szkoły, pokoje i łazienka dzielone. By zachęcić uczniów do zawierania nowych znajomości i praktykowania języka, Szkoła kwateruje uczestników w pokojach z młodzieżą z innych krajów.
Hotel: 2-4 osobowe pokoje z łazienkami z widokiem na morze, 15 minut od szkoły spacerem.

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca

Prześlij do nas Zapytanie lub zadzwoń +48 12 648 99 77, 647 11 88, 647 22 66
a przedstawimy Ci aktualnę ofertę cenową i dostępne wolne terminy.

Zakwaterowanie

inne

Wyżywienie

śniadanie, obiad i kolacja (FB)
3 posiłki dziennie.

Cena zawiera

- zakwaterowanie
- wyżywienie
- transport
- realizację programu wymienionego w ofercie

Cena nie zawiera

Świadczeń nie objętych tą ofertą.

Ubezpieczenie

ATJ Organizator gwarantuje Klientowi umowę ubezpieczeniową na okres wyjazdu: polisa SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A..Z tytułu umowy Klientowi przysługują odszkodowania: od kosztów leczenia, od nieszczęśliwych wypadków, utrata bagażu.
Kwoty ubezpieczenia:
KL: (koszty leczenia) równowartość w PLN 10 000 EUR
NNW: (nieszczęśliwe wypadki) 15000 PLN
Bagaż: 800 PLN
Istnieje możliwość zawarcia dodatkowego ubezpieczenia na wyższe kwoty za pośrednictwem naszej strony internetowej (kliknij tutaj),
jak również ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z udziału w imprezie oraz od chorób przewlekłych (informacje na ten temat dostępne w naszym biurze lub u agenta).

Opieka

Młodzież podczas pobytu na kursie językowym jest pod opieką przedstawicieli szkoły oraz polskiego opiekuna.

Transport I Transfer

Wylot grupowy z opiekunem z Warszawy. Możliwe też loty indywidualne z innych miast na zapytanie. Przy lotach indywidualnych, szkoła odbiera uczestnika obozu z lotniska Heathrow w wyznaczonych godzinach.

Szkoła

Szkoła należy do międzynarodowej sieci, która stawia na wysokie standardy. Położona jest w bezpiecznej i przyjemnej okolicy, w odległości krótkiego spaceru od centrum miasta i od wybrzeża. Jest idealnym miejscem do nauki, a także dobrej zabawy, posiada jasne i przestronne sale lekcyjne oraz nowoczesny salon i ogród do spotkań towarzyskich.

Program Pozalekcyjny

Szkoła zapewnia 1 całodniową oraz 5 pół dniowych wycieczek tygodniowo. Całodniowe wycieczki oferowane przez szkołę to: zwiedzanie miasteczka Bath, wyjazd do Tintagel w Kornwali, gdzie odwiedzimy zamek króla Artura, wizyta w słynnym ogrodzie botanicznym Eden, wycieczka do największego w Wielkiej Brytanii oceanarium w Plymouth oraz do miasteczka Marazion z pięknym widokiem na słynną wyspę St Michael’s Mount! Wśród wycieczek półdniowych znajdują się m.in. takie atrakcje jak prehistoryczne jaskinie Kents Cavern, Park Narodowy Dartmoor, wizyty w pobliskich miastach Exeter czy Dartmouth, wyprawa do zoo czy zabawa w jednym z największych Parków Rozrywki w Angli – Woodlands.
Ponadto dla uczniów w wieku 13-17 lat możliwe także wieczorne zajęcia pozalekcyjne 3 razy w tygodniu organizowane przez szkołę np. wyjście do kina czy na kręgle.

Cena Obejmuje

• Kurs języka angielskiego: 20 lekcji w tygodniu
• Zakwaterowanie: u rodziny goszczącej lub w hotelu
• Transfer z lotniska w 2 strony
• Ubezpieczenie KL/NNW/NWS/bagaż
• Certyfikat ukończenia kursu
• Opieka polskiego wychowawcy

Międzynarodowy Obóz Językowy Na Kampusie W Torbay!

Ucz się języka angielskiego i poczuj klimat jednego z najlepszych kurortów morskich Anglii! Pod wieloma względami lepiej jest uczyć się angielskiego w mniejszej miejscowości (niż przykładowo w takiej międzynarodowej metropolii, jaką jest Londyn), gdyż panuje tu mniej kosmopolityczna, a bardziej „prawdziwie angielska” i kameralna atmosfera.
Torbay to związek trzech miast Paignton, Brixham i Torquay, znajdujących się na południowym zachodzie Wielkiej Brytanii. Niegdyś spokojne wioski rybackie, dziś otwarte na turystów i ich potrzeby. Wypoczynek na plaży można połączyć z uprawianiem sportów wodnych, m.in. kite surfingiem lub ze spacerami po molo Paignton i nabrzeżu.

Informacje

INFORMACJE PRAKTYCZNE: Osoba wyjeżdżająca na kurs powinna zabrać ze sobą słownik, paszport lub dowód osobisty, kostium kąpielowy, ręcznik plażowy, nakrycie głowy, ubrania na każdą pogodę.
SUGEROWANE KIESZONKOWE: 150 GBP na 2 tygodnie

Cena

Rodziny goszczące 10-11 lat:
6 499 PLN/2tyg.9 500 PLN/3tyg.
Rodziny goszczące 12-17 lat:
5 350 PLN/2tyg.7 899 PLN/3tyg.
Rodziny goszczące 12-17 lat z 3 wieczorami w tygodniu:
5 799 PLN/2tyg.8 499 PLN/3tyg.
Hotel 13-17 lat:
5 999 PLN/2tyg.8 799 PLN/3tyg.
Hotel 13-17 lat z 3 wieczorami w tygodniu:
6 299 PLN/2tyg.9 299 PLN/3tyg.

Dodatkowo Płatne

• Przelot 1290 PLN
• Program 130 GBP / 2 tygodnie
• Przejazdy lokalne 20 GBP / tydzień

Kurs

20 lekcji tygodniowo w maksymalnie 15-osobowych grupach. Szkoła zaprojektowała własne podręczniki, które zawierają nowoczesne, stymulujące materiały, wykorzystujące różnorodne metody, aby zapewnić szybki postęp. W pierwszej części zajęć korzystamy z podręczników do nauki gramatyki, słownictwa, wymowy oraz praktyki w słuchaniu, mówieniu i pisaniu. W drugiej części każdych zajęć przygotowujemy projekty, oparte na wycieczkach odbywających się w ciągu tygodnia. Projekty pomagają poprawić umiejętności komunikacyjne dzięki współpracy z innymi uczniami z innych krajów.

Galeria

comments powered by Disqus
Nasze marki:

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-18:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Biuro Podróży EcoTravel z Krakowa (Nowa Huta) - lato i zima, wakacje i ferie zimowe, urlop na plaży i wyjazdy na narty - sprawdzona oferta turystyczna - wczasy, wycieczki objazdowe, wyprawy, Wycieczki Egzotycznepielgrzymki, sylwester, święta, weekendy, rejsy wycieczkowe, wczasy zdrowotne, wczasy spa, wczasy dla seniora oraz obozy młodzieżowe: kolonie, obozy letnie, obozy zimowe, obozy narciarskie, obozy snowboardowe, zimowiska, zielone szkoły, wycieczki szkolne. m.in. Ojcowski Park Narodowy. Organizujemy imprezy integracyjne, pikniki i spotkania firmowe. Posiadamy wycieczki w ofertach last minute, first minute i promocje. Sprzedajemy i rezerwujemy bilety promowe, bilety lotnicze i bilety autokarowe. Oferujemy wycieczki last minute do krajów basenu morza śródziemnego jak Egipt, Tunezja, Grecja, Włochy, Hiszpania, Chorwacja, Portugalia, Turcja, Francja, Czarnogóra, Maroko oraz innych jak Norwegia, Szwecja, Finlandia, Litwa, Łotwa, Estonia, Czechy, Austria, Słowacja, Ukraina, Bułgaria, Węgry, Rumunia, Belgia, Holandia, Irlandia, Wielka Brytania, Dania, Islandia, Monako.


Tanie noclegi nad morzem Imprezy na Jurze Ojcowski Park Narodowy Parki Narodowe Pieskowa Skała Zielone Szkoły Bilety Promowe Bilety Lotnicze Obozy Kolonie Zimowiska Obozy Młodzieżowe Wycieczki Objazdowe Obozy Paintballowe Oferty Sylwestrowe Szczyrk noclegi Wczasy nad morzem Hua Hin Boszkowo Hotele Warszawa obrazy Plecaki turystyczne noclegi Noclegi wakacje nad morzem Babia Góra Tanie Noclegi Niepełnosprawni Fotograf Zgorzelec | dodaj linka »

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.