w naszej ofercie: 9216 imprez, 3360 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Ecotravel - Wczasy Węgry Hajduszoboszlo - Wczasy Letnie
Wszystko o tej ofercie wie:

WCZASY WĘGRY HAJDUSZOBOSZLO

Wczasy Letnie

Wyżywienie: śniadanie i obiadokolacja (HB)
Ocena oferty:
Kod oferty:
213683600
oferta w pdf
  • Szczegóły oferty
  • Zadaj pytanie
  • Oceń ofertę (Ocen: 0)
  • ZAMÓWIENIE WSTĘPNE
1 dzień:
Wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem jazdy, przejazdprzez Słowację.
2 dzień:
Ok. godz. 10.00 przyjazd do Hajduszoboszlo, złożeniebagaży w pomieszczeniach wskazanych przezpilota, od godz. 15.00 zakwaterowanie w pokojach,kolacja (zgodnie z opisem przy obiekcie).
3 - 9 dzień:
Pobyt wypoczynkowy. W czasie pobytu możliwośćkorzystania z kąpieliska miejskiego oraz zabiegówleczniczych i odnowy biologicznej. W przypadkuodpowiedniej ilości chętnych zapraszamy do skorzystaniaz atrakcyjnych imprez fakultatywnych.
10 dzień:
Śniadanie (zgodnie z opisem przy obiekcie), wykwaterowaniei wyjazd w drogę powrotną do Polski.Powrót do Polski w godzinach wieczornych.

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca

Prześlij do nas Zapytanie lub zadzwoń +48 12 648 99 77, 647 11 88, 647 22 66
a przedstawimy Ci aktualnę ofertę cenową i dostępne wolne terminy.

Zniżki i dopłaty

Ubezpieczenie kosztów przerwania uczestnictwa : Dopłata 1,5%
Ubezpieczenie kosztów przerwania uczestnictwa z chorobami przewlekłymi : Dopłata 3,5%
Ubezpieczenie kosztów rezygnacji (wartość rezerwacji na osobę do 3000 zł) : Dopłata 3%
Ubezpieczenie kosztów rezygnacji (wartość rezerwacji na osobę powyżej 3000 zł) : Dopłata 3%
Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z chorobami przewlekłymi (wartość rezerwacji na osobę do 3000 zł) : Dopłata 6,4%
Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z chorobami przewlekłymi (wartość rezerwacji na osobę powyżej 3000 zł) : Dopłata 6,9%

Zakwaterowanie

Hotel

Hotel Delibab ****
Położenie:
Hotel usytuowany blisko centrum uzdrowiska,posiada bezpośrednie wejście na Kompleks Basenów (wstęp dodatkowo płatny). Hotel Delibabposiada 240 pokoi w trzech kategoriach oraz 5 luksusowychapartamentów.
Pokoje typu standard: 2 osobowe (oddzielne łóżka)z łazienką – prysznic, suszarka do włosów, WC.Wszystkie pokoje wyposażone są w klimatyzację sterowanąindywidualnie, telefon, minibar, TV SAT, sejf,szlafroki kąpielowe dla każdego gościa.
Pokoje typu classic: 2 osobowe (łóżka małżeńskie)z łazienką – prysznic, suszarka do włosów, WC.Wszystkie pokoje wyposażone są w klimatyzację sterowanąindywidualnie, telefon, minibar, TV SAT, sejfszlafroki kąpielowe dla każdego gościa. Dla rodzinz dziećmi – możliwość zamówienia 2 pokoi połączonychwewnętrznymi drzwiami.
Pokoje typu classic z balkonem: 2 osobowe (łóżkamałżeńskie) z balkonem i łazienką – prysznic, suszarkado włosów, WC. Wszystkie pokoje wyposażone sąw klimatyzację sterowaną indywidualnie, telefon, minibar,TV SAT, sejf szlafroki kąpielowe dla każdegogościa. Dla rodzin z dziećmi – możliwość zamówienia2 pokoi połączonych wewnętrznymi drzwiami.
Do dyspozycji gości: 3 klimatyzowane restauracjeserwujące wyśmienite potrawy kuchni międzynarodoweji węgierskiej, Restauracje: Mirage i Bursztynowa,kawiarnia Mirage, Presso Kamilla, bar piwny zrozrywkami: dart, bilard, salon kosmetyczny, parkingpłatny ok. 5,50 EUR/dzień/auto.
Wellness&Thermal Spa: 2 baseny z wodą termalnąo temperaturze 32-34°C i 36-38°C, basen z nurtemrzecznym, sauna fińska, biosauna, basen z hydromasażem,leżaki przy basenach do wypoczynku. Dodatkowopłatne: hammam, solarium, grota solna, masaże,zabiegi lecznicze: borowina, kąpiel z obciążeniem,zabieg dwutlenkiem węgla, sucha i podwodna gimnastykalecznicza, drenaż limfatyczny, magnetoterapia,laser, ultradźwięki, interferencja, jonoforeza, diadynamic,TENS, sollux, inhalacje, terapia zimnem.
http://www.hoteldelibab.hu/
Tel. +36 52 360 366

Wyżywienie

śniadanie i obiadokolacja (HB)

Cena zawiera

Zakwaterowanie:
8 noclegów.
Wyżywienie:
2 x dziennie - śniadania i obiadokolacje w formie bufetu.
Transport:
Autokarem z klimatyzacją, toaletą, DVD i barkiem lub mikrobusem z klimatyzacją.
Ubezpieczenie:
Signal Iduna S.A.
Opieka pilota i rezydenta.
Składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Cena nie zawiera

Świadczeń nie objętych tą ofertą.

Program

Węgry – to od lat ulubione miejsce wakacyjnego wypoczynku Polaków. Do odwiedzin zachęcają niewielka odległość od Polski, łagodny i ciepły klimat oraz względy zdrowotne.Węgry są krajem szczególnie bogatym w wody termalne o działaniu leczniczym. Pamiętać należy o atrakcjach turystycznych: Budapeszcie, Debreczynie, Tokaju czy Egerze. Warto spróbować potraw typowej kuchni węgierskiej oraz słynnych węgierskich win.
Hajduszoboszlo- to popularne węgierskie uzdrowisko, położone pomiędzy Budapesztem (ok. 240 km) i Debreczynem (ok. 20 km). Światową sławę miejscowości przyniosła lecznicza woda termalna o temp. 75°C, tryskająca z głębi 1000 metrów, o wysokiej zawartości jodu, bromu i wodorowęglanów. Woda ta świetnie nadaje się do leczenia przewlekłego zapalenia stawów, zmian zwyrodnieniowych kręgosłupa i stawów, bóli mięśniowych, a także do rehabilitacyjnych zabiegów pooperacyjnych. Wykorzystując to dobrodziejstwo natury,oferuje się tutaj całą gamę zabiegów leczniczych. Na turystów czeka również bogata oferta zabiegów upiększających i relaksacyjnych, usługi kosmetyczne, masaże. Głównym atutem kurortu jest największy kompleks kąpielowy w Europie, położony na powierzchni ponad 30 ha z 13 różnego rodzaju basenami kąpielowymi (między innymi basen ze sztuczną falą,basen „szampański”, baseny dla dzieci, pływalnia sportowa, baseny lecznicze itd.). Dodatkową atrakcją jest Aqua Palace oraz Aqua Park z wieloma różnorodnymi urządzeniami rekreacyjnymi.

Program fakultatywny


Wejście na kompleks basenów w Hajduszoboszlo: osoba dorosła – ok. 2.700 HUF, dzieci – ok. 2.200HUF. Całodniowy bilet wstępu do AquaParkuok. 3.500 HUF; do AquaPalace – ok. 4.100 HUF.Szczegóły na: https://www.hungarospa.hu/pl/Hungarospa
Kuracja siedmiodniowa: cena od 80 do 170 EURw zależności od ilości zabiegów. W tej cenie zawartejest badanie lekarskie, zalecone zabiegi oraz wstępna basen leczniczy i do sauny.
Budapeszt: zwiedzanie miasta w programie m.in.:Plac Bohaterów, Pomnik Millenium, Park Miejski,Parlament, Wzgórze Zamkowe, Pałac Królewski,rejs statkiem po Dunaju (1 godz.), Góra św. Wyspa Małgorzaty. Wycieczka odbywa się w lipcui sierpniu, w każdy czwartek - cena ok. 8.500 HUF(grupa minimum 20 osób).
Debreczyn i Hortobagy: zwiedzanie Debreczyna,drugiego co do wielkości miasta Węgier, znanegoośrodka religijnego, następnie przejazd do ParkuNarodowego Hortobagy: zwiedzanie puszty,przejażdżkabryczką i pokazy hippiczne. Wycieczkaodbywa się w lipcu i sierpniu we wtorek - cena ok. 7.500 HUF (grupa minimum 20 osób).
Eger: jedno z najładniejszych miast Węgier. Zwiedzaniemiasta: zamek, Bazylika, tzw. Liceum (obecniebudynek Szkoły Wyższej), barokowe kościoły, minaret turecki. Eger słynie ze wspaniałych win- najbardziej znane to EgriBikavér - Bycza Krew).W programie obiad z degustacją wina i muzyką. Wycieczkaodbywa się w lipcu i sierpniu w piątek – cenaok. 7.700 HUF (grupa minimum 20 osób).
Rumunia - Oradea: zwiedzanie zabytkowego,austro-węgierskiego miasta położonego w Transylwanii:Katedra, Pałac Biskupi, Muzeum Krainy Criş,Pomnik Żołnierzy, Cerkiew z Księżycem, KamienicaCzarny Orzeł i pomnik Michała Walecznego, ślicznydeptak z secesyjnymi kamienicami, kawiarniami,sklepikami. Wycieczka odbywa się w lipcu i sierpniuw piątek - cena ok. 6.500 HUF (grupa minimum 20 osób).

Informacje praktyczne

Cena podstawowa dotyczy wyjazdów z Katowic,Tych i Bielska-Białej. Dopłat za dojazdy z wybranychmiejscowości w Polsce podane są w rozkładzie jazdy.Doba hotelowa zaczyna się o godzinie 15.00, a kończy o godzinie 10.00. Po przyjeździe do obiektu,podczas oczekiwania na zakwaterowanie, uczestnicyskładają bagaże w miejscu wskazanym przezpilota/rezydenta. W przypadku grup mniejszych niż30 osób transport odbywać się będzie mniejszymautobusem lub mikrobusem. Uczestników jadącychdojazdem własnym prosimy, aby zwrócili uwagę nafakt, że zakwaterowanie rozpoczyna się w 2 (drugim)dniu imprezy, a kończy w 10-tym.
Przekroczenie granic na podstawie dowodu osobistego(dotyczy obywateli UE) lub paszportu.
Przejazd: Katowice - Hajduszoboszlo (ok. 600 km)- ok. 9 godz.
Pobyt w Hajduszoboszlo poza wypoczynkiem możebyć wspaniałą okazją do regeneracji sił i poprawyzdrowia. Walory uzdrowiska są szczególnie polecanew schorzeniach układu ruchu, reumatycznych,nerwobólach, bólach mięśniowych, złamaniach itp.Nie powinny korzystać z kąpieli osoby cierpiące naostre schorzenia zapalne, niewydolność krążenia,nowotwory, gruźlicę. Pełny wykaz oferowanychusług, zaleceń i przeciwwskazań otrzymają Państwopo przybyciu na miejsce lub od sprzedawcyoferty. Osoby chcące skorzystać z zabiegów leczniczychprosimy o zabranie dokumentacji medycznej,na podstawie której węgierski lekarz przepisze odpowiednią kurację.

Galeria

comments powered by Disqus
Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Biuro Podróży EcoTravel z Krakowa (Nowa Huta) - lato i zima, wakacje i ferie zimowe, urlop na plaży i wyjazdy na narty - sprawdzona oferta turystyczna - wczasy, wycieczki objazdowe, wyprawy, Wycieczki Egzotycznepielgrzymki, sylwester, święta, weekendy, rejsy wycieczkowe, wczasy zdrowotne, wczasy spa, wczasy dla seniora oraz obozy młodzieżowe: kolonie, obozy letnie, obozy zimowe, obozy narciarskie, obozy snowboardowe, zimowiska, zielone szkoły, wycieczki szkolne. m.in. Ojcowski Park Narodowy. Organizujemy imprezy integracyjne, pikniki i spotkania firmowe. Posiadamy wycieczki w ofertach last minute, first minute i promocje. Sprzedajemy i rezerwujemy bilety promowe, bilety lotnicze i bilety autokarowe. Oferujemy wycieczki last minute do krajów basenu morza śródziemnego jak Egipt, Tunezja, Grecja, Włochy, Hiszpania, Chorwacja, Portugalia, Turcja, Francja, Czarnogóra, Maroko oraz innych jak Norwegia, Szwecja, Finlandia, Litwa, Łotwa, Estonia, Czechy, Austria, Słowacja, Ukraina, Bułgaria, Węgry, Rumunia, Belgia, Holandia, Irlandia, Wielka Brytania, Dania, Islandia, Monako.


Tanie noclegi nad morzem Imprezy na Jurze Ojcowski Park Narodowy Parki Narodowe Pieskowa Skała Zielone Szkoły Bilety Promowe Bilety Lotnicze Obozy Kolonie Zimowiska Obozy Młodzieżowe Wycieczki Objazdowe Obozy Paintballowe Oferty Sylwestrowe Szczyrk noclegi Wczasy nad morzem Hua Hin Boszkowo Hotele Warszawa obrazy Plecaki turystyczne noclegi Noclegi wakacje nad morzem Babia Góra Tanie Noclegi Niepełnosprawni Fotograf Zgorzelec | dodaj linka »

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.