w naszej ofercie: 15468 imprez, 8997 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Wczasy tenisowe na Mazurach 2019
Wszystko o tej ofercie wie:

WCZASY TENISOWE NA MAZURACH 2019

Wczasy z tenisem dla dorosłych na Mazurach 2019, Wczasy tenisowe dla rodzin z dziećmi na Mazurach 2019, Wczasy rodzinne tenisowe 2019

Wyżywienie: śniadanie i obiadokolacja (HB)
Ocena oferty:
Kod oferty:
118069432
oferta w pdf
WCZASY TENISOWE NA MAZURACH 2019
Wczasy z tenisem dla dorosłych na Mazurach 2019, Wczasy tenisowe dla rodzin z dziećmi na Mazurach 2019, Wczasy rodzinne tenisowe 2019
Piaski to malownicza miejscowość wypoczynkowa w Gminie Ruciane Nida – serce Mazur, na skraju Puszczy Pilskiej, zachwyca piękną i nieskażoną przyrodą. Położenie w bezpośrednim sąsiedztwie Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich (obecne tu najbardziej znane z nich – Śniardwy), sprzyja uprawianiu sportów wodnych ( m.in. żeglarstwo, kajakarstwo, windsurfing), a amatorom dwóch kółek region ten, ma do zaoferowania niezliczoną ilość przepięknych tras rowerowych.
W okolicy znajduje się wiele ścieżek dydaktycznych oraz atrakcji turystycznych. Warto zobaczyć XIX-wieczne obiekty sakralne w Ukcie i Rucianem-Nidzie. Z dziećmi koniecznie należy odwiedzić Park Dzikich Zwierząt czy Osadę Kulturową w Kadzidłowie.
Szkolenie tenisowe
Na wyjazdach szczególną uwagę przywiązujemy do szkolenia tenisowego. Do wspólnych treningów, zapraszamy każdego, niezależnie od wieku oraz poziomu zaawansowania. Dla każdego uczestnika wczasów przewidziane są 2 godziny treningów tenisa dziennie, w niewielkich grupach maksymalnie 4-osobowych (osoby dorosłe) oraz 5-osobowych (dzieci). Istnieje również możliwość rezygnacji z zajęć grupowych i odbycia szkolenia indywidualnego. Zajęcia prowadzone będą przez grupę doświadczonych i starannie wyselekcjonowanych trenerów z uprawnieniami Polskiego Związku Tenisowego.
Nowoczesny i przemyślany system szkoleniowy, profesjonalny dobór sprzętu i metodyki nauczania, gwarantują szybsze postępy w grze niż w przypadku tradycyjnych, przestarzałych metod nauczania tenisa. Dzięki temu efektywność treningów jest kilkukrotnie większa, a postępy w grze dużo większe i bardziej widoczne!
Szkolenie prowadzone będzie na wszystkich poziomach zaawansowania, oddzielnie dla dzieci i dorosłych, w starannie dopasowanych grupach pod względem poziomu zaawansowania:
- Szkolenie dla osób początkujących
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wiemy jak ważne są pierwsze kroki stawiane na korcie. Początkującym adeptom tenisa, proponujemy nowoczesny program nauczania tenisa zgodny z najnowszymi trendami szkoleniowymi ITF. Poprzez wdrożenie programu Play & Stay początkujący gracze bardzo szybko opanują podstawy tenisa w wystarczającym stopniu aby po wyjeździe czerpać radość z gry na korcie. Dzięki dobraniu odpowiedniego sprzętu (rakiety juniorskie, miękkie piłki – komplet sprzętu zapewniamy bezpłatnie) oraz dostosowaniu długości kortu do umiejętności gry, uczestnicy szkolenia nie nabiorą złych nawyków w początkowej fazie nauki - co więcej ich postępy w grze będą kilkukrotnie szybsze niż w przypadku tradycyjnych metod nauczania. Wszystko to w fantastycznej atmosferze, pod przyjaznym i wyrozumiałym okiem kadry trenerskiej.
- Szkolenie dla średnio zaawansowanych oraz zaawansowanych
Treningi prowadzone będą w sposób dynamiczny, różnorodny, w oparciu o system szkoleniowy, zgodny z najnowszymi trendami szkoleniowymi ITF. Bardzo istotnym elementem treningów będzie doskonalenie techniki uderzeń. Wykwalifikowani trenerzy udzielą licznych wskazówek oraz skorygują niedociągnięcia techniczne uczestników, co przyczyni się do poprawy regularności i siły ich uderzeń. Nie zabraknie również ciekawych ćwiczeń, gry na punkty, a także emocjonujących wymian z trenerem. Doświadczeni szkoleniowcy doradzą najlepsze rozwiązania, a także zwrócą uwagę na kluczowe elementy taktyczne, co pozwoli każdemu poczynić wyraźne postępy w grze. Zajęcia będą przebiegać w przyjaznej, sportowej atmosferze, zgodnie z preferencjami uczestników – tak, aby każdy zawodnik mógł czerpać jak największa radość z gry!
- Dodatkowe możliwości tenisowe
Turnieje tenisowe to wspaniała okazja, aby w formie rywalizacji na korcie, sprawdzić swoje umiejętności. Podczas gry najważniejsza jednak będzie świetna zabawa, niezapomniane wrażenia i sportowa atmosfera.
Warsztaty tenisowe, prowadzone przez trenerów w ramach programu wieczornego, będą idealnym uzupełnieniem treningów. Zajęcia będą realizowane również na wypadek opadów, co zapewni ciągłość szkolenia. Deszcz nie będzie stanowił żadnej przeszkody w realizacji programu!
Cardio Tenis jest nowym sposobem aktywnego spędzenia czasu na korcie tenisowym. Łączy w sobie dwie bardzo popularne dyscypliny sportów: tenis i fitness. W zajęciach mogą brać w udział wszystkie chętne osoby, niezależnie od poziomu zaawansowania. Celem zajęć jest poprawa kondycji, spalanie zbędnych kalorii, a przede wszystkim świetna zabawa – umiejętności tenisowe mają drugoplanowe znaczenie.
Dodatkowe, indywidualne treningi tenisa - osobom, dla których dwa treningi dziennie to za mało, proponujemy skorzystanie z dodatkowego pakietu treningowego, który obejmuje 5 godzin szkolenia indywidualnego lub w dwie osoby (1 godzina treningu dziennie o wybranej godzinie) lub rezerwacji pojedynczych treningów tenisa w zależności od dostępności kortów.
Sparingi i gry wolne z innymi uczestnikami wczasów to z pewnością doskonałe uzupełnienie szkolenia tenisowego i możliwość wykorzystania zdobytych umiejętności podczas treningów.
Program animacyjny dla dorosłych
Poza treningami tenisowymi, wczasowicze będą mogli wziąć udział w licznych zajęciach sportowych i rekreacyjnych w ciągu dnia, a także w wieczornym programie animacyjnym. Aktywnym proponujemy skorzystanie ze sprzętu wodnego – żaglówek, kajaków, łodzi lub rowerów wodnych. Osobom szukającym relaksu polecamy wypoczynek na plaży lub skorzystanie z oferty Spa – Sauna sucha, balia zewnętrzna i zabiegi pielęgnacyjne z pewnością pomogą Państwu zrelaksować się po aktywnym dniu. Ponadto wszystkich wczasowiczów zachęcimy do udziału w warsztatach tenisowych, prowadzonych przez trenerów.
Emocjonujący wieczór hazardu Casino Night, wspólne śpiewanie podczas wieczoru karaoke czy turniej kręgli, to tylko początek bogatego programu animacyjnego. Muzyczną rozrywkę zapewnią koncerty i dyskoteki w hotelowym klubie.
Program dla dzieci „Razem, ale osobno”
Ideą programu „Razem, ale osobno” jest spędzenie wspólnych rodzinnych wakacji, a przy tym dających możliwość realizowania aktywnego programu pobytu każdemu z członków rodziny. Rodzice mają możliwość dołączenia swoich pociech do kameralnego obozu przeznaczonego dla dzieci wczasowiczów (powyżej 3 lat), podczas którego realizowany będzie bogaty program sportowo - rekreacyjny, a także wieczorny program animacyjny. Wszystko to pod okiem wykwalifikowanej i doświadczonej kadry
Podczas, gdy dziecko będzie aktywnie i miło spędzać czas z rówieśnikami, rodzice będą mieli możliwość szlifowania formy tenisowej, a także spokojnego wypoczynku. Oczywiście program ten jest fakultatywny, a zarazem elastyczny - w każdej chwili można wziąć dziecko pod swoją opiekę i spędzić czas w rodzinnym gronie.
W programie proponujemy m.in.: gry i zabawy zespołowe, badmintona, tenisa stołowego, darts. W upalne dni nie zabraknie również kąpieli w jeziorze, oczywiście pod opieką ratownika oraz gier i zabaw organizowanych na plaży. Każdego dnia będziemy również organizować zabawy sportowo-integracyjne, zajęcia plastyczne czy wycieczki piesze.
Po aktywnie spędzonym dniu, nasi podopieczni wezmą udział w programie wieczornym m.in.: konkursy plastyczne, zabawy integracyjne, kultowe gry planszowe. Ponadto dzieci zaprosimy na projekcje wyselekcjonowanych filmów, a także do udziału w pełnych emocji „Wieczorach Gracza”, gdzie każdy uczestnik podczas gry na konsoli Xbox kinect będzie mógł wcielić się w postać swojego tenisowego idola.
W celu wskrzeszenia ducha sportowej rywalizacji odbędą się liczne zawody i turnieje, m.in.: turniej tenisa ziemnego, wirtualne rozgrywki Xbox kinect oraz zawody sportowe. Dla zwycięzców przygotowaliśmy okazałe medale, a dla wszystkich uczestników pamiątkowe dyplomy i upominki. Na zakończenie wczasów tenisowych wszyscy wezmą również udział w losowaniu wartościowych nagród!
Kadra
Sympatyczna i uczynna kadra, zorganizuje czas i zapewni Państwu przyjemny wypoczynek. Podczas turnusu do Państwa dyspozycji będą: rezydent biura – szef szkolenia tenisowego, profesjonalni trenerzy tenisa z uprawnieniami Polskiego Związku Tenisowego (1 trener na jeden kort), uśmiechnięty i doświadczony animator zabaw dla dzieci.

WCZASY TENISOWE NA MAZURACH 2019
Wczasy z tenisem dla dorosłych na Mazurach 2019, Wczasy tenisowe dla rodzin z dziećmi na Mazurach 2019, Wczasy rodzinne tenisowe 2019

Piaski
to malownicza miejscowość wypoczynkowa w Gminie Ruciane Nida – serce Mazur, na skraju Puszczy Pilskiej, zachwyca piękną i nieskażoną przyrodą. Położenie w bezpośrednim sąsiedztwie Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich (obecne tu najbardziej znane z nich – Śniardwy), sprzyja uprawianiu sportów wodnych ( m.in. żeglarstwo, kajakarstwo, windsurfing), a amatorom dwóch kółek region ten, ma do zaoferowania niezliczoną ilość przepięknych tras rowerowych.

W okolicy znajduje się wiele ścieżek dydaktycznych oraz atrakcji turystycznych. Warto zobaczyć XIX-wieczne obiekty sakralne w Ukcie i Rucianem-Nidzie. Z dziećmi koniecznie należy odwiedzić Park Dzikich Zwierząt czy Osadę Kulturową w Kadzidłowie.

Szkolenie tenisowe
Na wyjazdach szczególną uwagę przywiązujemy do szkolenia tenisowego. Do wspólnych treningów, zapraszamy każdego, niezależnie od wieku oraz poziomu zaawansowania. Dla każdego uczestnika wczasów przewidziane są 2 godziny treningów tenisa dziennie, w niewielkich grupach maksymalnie 4-osobowych (osoby dorosłe) oraz 5-osobowych (dzieci). Istnieje również możliwość rezygnacji z zajęć grupowych i odbycia szkolenia indywidualnego. Zajęcia prowadzone będą przez grupę doświadczonych i starannie wyselekcjonowanych trenerów z uprawnieniami Polskiego Związku Tenisowego.

Nowoczesny i przemyślany system szkoleniowy, profesjonalny dobór sprzętu i metodyki nauczania, gwarantują szybsze postępy w grze niż w przypadku tradycyjnych, przestarzałych metod nauczania tenisa. Dzięki temu efektywność treningów jest kilkukrotnie większa, a postępy w grze dużo większe i bardziej widoczne!

Szkolenie prowadzone będzie na wszystkich poziomach zaawansowania, oddzielnie dla dzieci i dorosłych, w starannie dopasowanych grupach pod względem poziomu zaawansowania:

- Szkolenie dla osób początkujących

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wiemy jak ważne są pierwsze kroki stawiane na korcie. Początkującym adeptom tenisa, proponujemy nowoczesny program nauczania tenisa zgodny z najnowszymi trendami szkoleniowymi ITF. Poprzez wdrożenie programu Play & Stay początkujący gracze bardzo szybko opanują podstawy tenisa w wystarczającym stopniu aby po wyjeździe czerpać radość z gry na korcie. Dzięki dobraniu odpowiedniego sprzętu (rakiety juniorskie, miękkie piłki – komplet sprzętu zapewniamy bezpłatnie) oraz dostosowaniu długości kortu do umiejętności gry, uczestnicy szkolenia nie nabiorą złych nawyków w początkowej fazie nauki - co więcej ich postępy w grze będą kilkukrotnie szybsze niż w przypadku tradycyjnych metod nauczania. Wszystko to w fantastycznej atmosferze, pod przyjaznym i wyrozumiałym okiem kadry trenerskiej.

- Szkolenie dla średnio zaawansowanych oraz zaawansowanych
Treningi prowadzone będą w sposób dynamiczny, różnorodny, w oparciu o system szkoleniowy, zgodny z najnowszymi trendami szkoleniowymi ITF. Bardzo istotnym elementem treningów będzie doskonalenie techniki uderzeń. Wykwalifikowani trenerzy udzielą licznych wskazówek oraz skorygują niedociągnięcia techniczne uczestników, co przyczyni się do poprawy regularności i siły ich uderzeń. Nie zabraknie również ciekawych ćwiczeń, gry na punkty, a także emocjonujących wymian z trenerem. Doświadczeni szkoleniowcy doradzą najlepsze rozwiązania, a także zwrócą uwagę na kluczowe elementy taktyczne, co pozwoli każdemu poczynić wyraźne postępy w grze. Zajęcia będą przebiegać w przyjaznej, sportowej atmosferze, zgodnie z preferencjami uczestników – tak, aby każdy zawodnik mógł czerpać jak największa radość z gry!

- Dodatkowe możliwości tenisowe

Turnieje tenisowe to wspaniała okazja, aby w formie rywalizacji na korcie, sprawdzić swoje umiejętności. Podczas gry najważniejsza jednak będzie świetna zabawa, niezapomniane wrażenia i sportowa atmosfera.

Warsztaty tenisowe, prowadzone przez trenerów w ramach programu wieczornego, będą idealnym uzupełnieniem treningów. Zajęcia będą realizowane również na wypadek opadów, co zapewni ciągłość szkolenia. Deszcz nie będzie stanowił żadnej przeszkody w realizacji programu!

Cardio Tenis jest nowym sposobem aktywnego spędzenia czasu na korcie tenisowym. Łączy w sobie dwie bardzo popularne dyscypliny sportów: tenis i fitness. W zajęciach mogą brać w udział wszystkie chętne osoby, niezależnie od poziomu zaawansowania. Celem zajęć jest poprawa kondycji, spalanie zbędnych kalorii, a przede wszystkim świetna zabawa – umiejętności tenisowe mają drugoplanowe znaczenie.

Dodatkowe, indywidualne treningi tenisa - osobom, dla których dwa treningi dziennie to za mało, proponujemy skorzystanie z dodatkowego pakietu treningowego, który obejmuje 5 godzin szkolenia indywidualnego lub w dwie osoby (1 godzina treningu dziennie o wybranej godzinie) lub rezerwacji pojedynczych treningów tenisa w zależności od dostępności kortów.

Sparingi i gry wolne z innymi uczestnikami wczasów to z pewnością doskonałe uzupełnienie szkolenia tenisowego i możliwość wykorzystania zdobytych umiejętności podczas treningów.

Program animacyjny dla dorosłych
Poza treningami tenisowymi, wczasowicze będą mogli wziąć udział w licznych zajęciach sportowych i rekreacyjnych w ciągu dnia, a także w wieczornym programie animacyjnym. Aktywnym proponujemy skorzystanie ze sprzętu wodnego – żaglówek, kajaków, łodzi lub rowerów wodnych. Osobom szukającym relaksu polecamy wypoczynek na plaży lub skorzystanie z oferty Spa – Sauna sucha, balia zewnętrzna i zabiegi pielęgnacyjne z pewnością pomogą Państwu zrelaksować się po aktywnym dniu. Ponadto wszystkich wczasowiczów zachęcimy do udziału w warsztatach tenisowych, prowadzonych przez trenerów.

Emocjonujący wieczór hazardu Casino Night, wspólne śpiewanie podczas wieczoru karaoke czy turniej kręgli, to tylko początek bogatego programu animacyjnego. Muzyczną rozrywkę zapewnią koncerty i dyskoteki w hotelowym klubie.

Program dla dzieci „Razem, ale osobno”
Ideą programu „Razem, ale osobno” jest spędzenie wspólnych rodzinnych wakacji, a przy tym dających możliwość realizowania aktywnego programu pobytu każdemu z członków rodziny. Rodzice mają możliwość dołączenia swoich pociech do kameralnego obozu przeznaczonego dla dzieci wczasowiczów (powyżej 3 lat), podczas którego realizowany będzie bogaty program sportowo - rekreacyjny, a także wieczorny program animacyjny. Wszystko to pod okiem wykwalifikowanej i doświadczonej kadry

Podczas, gdy dziecko będzie aktywnie i miło spędzać czas z rówieśnikami, rodzice będą mieli możliwość szlifowania formy tenisowej, a także spokojnego wypoczynku. Oczywiście program ten jest fakultatywny, a zarazem elastyczny - w każdej chwili można wziąć dziecko pod swoją opiekę i spędzić czas w rodzinnym gronie.

W programie proponujemy m.in.: gry i zabawy zespołowe, badmintona, tenisa stołowego, darts. W upalne dni nie zabraknie również kąpieli w jeziorze, oczywiście pod opieką ratownika oraz gier i zabaw organizowanych na plaży. Każdego dnia będziemy również organizować zabawy sportowo-integracyjne, zajęcia plastyczne czy wycieczki piesze.

Po aktywnie spędzonym dniu, nasi podopieczni wezmą udział w programie wieczornym m.in.: konkursy plastyczne, zabawy integracyjne, kultowe gry planszowe. Ponadto dzieci zaprosimy na projekcje wyselekcjonowanych filmów, a także do udziału w pełnych emocji „Wieczorach Gracza”, gdzie każdy uczestnik podczas gry na konsoli Xbox kinect będzie mógł wcielić się w postać swojego tenisowego idola.

W celu wskrzeszenia ducha sportowej rywalizacji odbędą się liczne zawody i turnieje, m.in.: turniej tenisa ziemnego, wirtualne rozgrywki Xbox kinect oraz zawody sportowe. Dla zwycięzców przygotowaliśmy okazałe medale, a dla wszystkich uczestników pamiątkowe dyplomy i upominki. Na zakończenie wczasów tenisowych wszyscy wezmą również udział w losowaniu wartościowych nagród!

Kadra
Sympatyczna i uczynna kadra, zorganizuje czas i zapewni Państwu przyjemny wypoczynek. Podczas turnusu do Państwa dyspozycji będą: rezydent biura – szef szkolenia tenisowego, profesjonalni trenerzy tenisa z uprawnieniami Polskiego Związku Tenisowego (1 trener na jeden kort), uśmiechnięty i doświadczony animator zabaw dla dzieci.

Terminy i ceny

os. dorosła Pobyt z tenisem , zakwaterowanie w pokoju 2 os. os. dorosła Pobyt bez tenisa, zakwaterowanie w pokoju 2 os os. dorosła Pobyt z indywidualnym szkoleniem tenisa (1 h dziennie treningu indywidualnego z trenerem - 5 h podczas turnusu) dziecko do 12 lat Pobyt z tenisem (dziecko korzystające z dostawki lub jako 2 osoba w pokoju) dziecko do 12 lat Pobyt bez tenisa (dziecko korzystające z dostawki lub jako 2 osoba w pokoju) dziecko do 4 lat bez świadczeń Wolne miejsca

Prześlij do nas Zapytanie lub zadzwoń +48 12 648 99 77, 647 11 88, 647 22 66
a przedstawimy Ci aktualnę ofertę cenową i dostępne wolne terminy.

Zakwaterowanie

Hotel MAZURSKI RAJ star star star

Hotel Mazurski Raj *** położony jest wśród lasów Puszczy Pilskiej. Hotel posiada własny port z bezpośrednim dostępem do jeziora i plażą, co stanowi idealną bazę do wypoczynku oraz uprawniania sportów wodnych. Hotel otacza sześć hektarów pięknego ogrodu, którego granice opływają wody jeziora Bełtany. Kompleks sportwo-rekreacyjny stanowią: 4 profesjonalne korty tenisowe o nawierzchni ceglanej, hala sportowa (boiska do koszykówki, siatkówki, piłki nożnej), siłownia, wypożyczalnia sprzętu wodnego, wypożyczalnia rowerów.
Hotel dysponuje również klimatyczną częścią SPA, w ramach której goście mogą korzystać z sauny, balii zewnętrznej oraz gabinetów kosmetycznych oferujących masaże i zabiegi pielęgnacyjne. Ponadto do dyspozycji gości pozostają: Bowling Bar – kręgielnia, stoły do bilarda, a także drink bar i klub nocny Piekiełko. Dzięki szerokiej ofercie sportowej i rekreacyjnej Hotel Mazurski Raj jest atrakcyjną propozycją spędzenia wolnego czasu z rodziną.
Do dyspozycji gości pokoje 2, 3-osobowe o wysokim standardzie z łazienkami z widokiem na jezioro lub Puszczę Pilską. Wszystkie wyposażone są w TV i telefon.
Hotel Mazurski Raj *** położony jest wśród lasów Puszczy Pilskiej. Hotel posiada własny port z bezpośrednim dostępem do jeziora i plażą, co stanowi idealną bazę do wypoczynku oraz uprawniania sportów wodnych. Hotel otacza sześć hektarów pięknego ogrodu, którego granice opływają wody jeziora Bełtany. Kompleks sportwo-rekreacyjny stanowią: 4 profesjonalne korty tenisowe o nawierzchni ceglanej, hala sportowa (boiska do koszykówki, siatkówki, piłki nożnej), siłownia, wypożyczalnia sprzętu wodnego, wypożyczalnia rowerów.

Hotel dysponuje również klimatyczną częścią SPA, w ramach której goście mogą korzystać z sauny, balii zewnętrznej oraz gabinetów kosmetycznych oferujących masaże i zabiegi pielęgnacyjne. Ponadto do dyspozycji gości pozostają: Bowling Bar – kręgielnia, stoły do bilarda, a także drink bar i klub nocny Piekiełko. Dzięki szerokiej ofercie sportowej i rekreacyjnej Hotel Mazurski Raj jest atrakcyjną propozycją spędzenia wolnego czasu z rodziną.

Do dyspozycji gości pokoje 2, 3-osobowe o wysokim standardzie z łazienkami z widokiem na jezioro lub Puszczę Pilską. Wszystkie wyposażone są w TV i telefon.

Wyżywienie

śniadanie i obiadokolacja (HB)

Wczasowiczom serwowane będą 2 posiłki dziennie: śniadanie oraz obiadokolacja w formie bufetu szwedzkiego w Restauracji Malinka znajdującej się w hotelu. Ponadto podczas pobytu istnieje możliwość wypróbowania specjałów Tawerny nad jeziorem, czy spędzić czas nad filiżanką aromatycznej kawy w Cafe Gruszki na Wierzbie.

Transport

Cena zawiera

Ceny 7-dniowego pobytu obejmują
Zakwaterowanie (6 noclegów), wyżywienie 2 x dziennie, szkolenie tenisowe w wybranym wariancie,zajęcia Cardio Tenis, udział w warsztatach tenisowych, realizację programu animacyjnego oraz programu „Razem, ale osobno”, udział w turniejach, korzystanie wszelkich dostępnych atrakcji hotelu (m.in. plaża, marina) parking, ubezpieczenie NNW, VAT. Zapewniamy sprzęt sportowy (także rakiety tenisowe) i rekreacyjny.

Ceny 7-dniowego pobytu obejmują
Zakwaterowanie (6 noclegów), wyżywienie 2 x dziennie, szkolenie tenisowe w wybranym wariancie,zajęcia Cardio Tenis, udział w warsztatach tenisowych, realizację programu animacyjnego oraz programu „Razem, ale osobno”, udział w turniejach, korzystanie wszelkich dostępnych atrakcji hotelu (m.in. plaża, marina) parking, ubezpieczenie NNW, VAT. Zapewniamy sprzęt sportowy (także rakiety tenisowe) i rekreacyjny.

Cena nie zawiera

Dodatkowe możliwości
Dopłaty do ceny podstawowej (dla chętnych):
- Pakiet tenisowy - trening indywidualny z trenerem (5 h treningu / turnus) - 325 zł
- Pakiet tenisowy - trening w dwie osoby z trenerem (5 h treningu / turnus) - 196 zł za osobę / turnus
- Trening indywidualny z trenerem - 65 zł/h
- Trening w dwie osoby z trenerem - 47 zł za osobę/h
- Wynajęcie kortu tenisowego - 15 zł/h
- Opłata klimatyczna - 2 zł za osobę/dobę (pobierana dodatkowo w recepcji hotelu)

Dodatkowe możliwości

Dopłaty do ceny podstawowej (dla chętnych):
- Pakiet tenisowy - trening indywidualny z trenerem (5 h treningu / turnus) - 325 zł
- Pakiet tenisowy - trening w dwie osoby z trenerem (5 h treningu / turnus) - 196 zł za osobę / turnus
- Trening indywidualny z trenerem - 65 zł/h
- Trening w dwie osoby z trenerem - 47 zł za osobę/h
- Wynajęcie kortu tenisowego - 15 zł/h
- Opłata klimatyczna - 2 zł za osobę/dobę (pobierana dodatkowo w recepcji hotelu)

Galeria

comments powered by Disqus
Nasze marki:

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-18:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.