w naszej ofercie: 8592 imprezy, 3348 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Wczasy tenisowe na Mazurach Stare Jabłonki 2019
Wszystko o tej ofercie wie:

WCZASY TENISOWE NA MAZURACH STARE JABŁONKI 2019

Wypoczynek z Tenisem na Mazurach, Wczasy tenisowe dla dorosłych i rodzin z dziećmi w Polsce, Wczasy na Mazurach 2019

Wyżywienie: śniadanie i obiadokolacja (HB)
Ocena oferty:
Kod oferty:
103250957
oferta w pdf
  • Szczegóły oferty
  • Zadaj pytanie
  • Oceń ofertę (Ocen: 0)
  • ZAMÓWIENIE WSTĘPNE
WCZASY TENISOWE NA MAZURACH STARE JABŁONKI 2019
Wypoczynek z Tenisem na Mazurach, Wczasy tenisowe dla dorosłych i rodzin z dziećmi w Polsce, Wczasy na Mazurach 2019
Stare Jabłonki to malownicza miejscowość położona w zachodniej części Mazur. Otaczające ją lasy sosnowe oraz dostęp do krystalicznie czystego jeziora Szeląg Mały sprawiają, że Stare Jabłonki są idealnym miejscem na odpoczynek od codziennego miejskiego zgiełku i hałasu. 
Oprócz wypoczynku na łonie natury Stare Jabłonki są doskonałym miejscem do organizowania ciekawych wycieczek. Zachęcamy do zwiedzania takich miejsc jak: Zamek Krzyżacki w Malborku, Zamek we Fromborku, czy Sanktuarium Maryjne w Świętej Lipce – perły polskiego baroku.
Szkolenie tenisowe
Na wyjazdach szczególną uwagę przywiązujemy do szkolenia tenisowego. Do wspólnych treningów, zapraszamy każdego, niezależnie od wieku oraz poziomu zaawansowania. Dla każdego uczestnika wczasów przewidziane są 2 godziny treningów tenisa dziennie, w niewielkich grupach maksymalnie 4-osobowych (osoby dorosłe) oraz 5-osobowych (dzieci). Istnieje również możliwość rezygnacji z zajęć grupowych i odbycia szkolenia indywidualnego. Zajęcia prowadzone będą przez grupę doświadczonych i starannie wyselekcjonowanych trenerów z uprawnieniami Polskiego Związku Tenisowego.
Nowoczesny i przemyślany system szkoleniowy, profesjonalny dobór sprzętu i metodyki nauczania, gwarantują szybsze postępy w grze niż w przypadku tradycyjnych, przestarzałych metod nauczania tenisa. Dzięki temu efektywność treningów jest kilkukrotnie większa, a postępy w grze dużo większe i bardziej widoczne!
Szkolenie prowadzone będzie na wszystkich poziomach zaawansowania, oddzielnie dla dzieci i dorosłych, w starannie dopasowanych grupach pod względem poziomu zaawansowania:
- Szkolenie dla osób początkujących
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wiemy jak ważne są pierwsze kroki stawiane na korcie. Początkującym adeptom tenisa, proponujemy nowoczesny program nauczania tenisa zgodny z najnowszymi trendami szkoleniowymi ITF. Poprzez wdrożenie programu Play & Stay początkujący gracze bardzo szybko opanują podstawy tenisa w wystarczającym stopniu aby po wyjeździe czerpać radość z gry na korcie. Dzięki dobraniu odpowiedniego sprzętu (rakiety juniorskie, miękkie piłki – komplet sprzętu zapewniamy bezpłatnie) oraz dostosowaniu długości kortu do umiejętności gry, uczestnicy szkolenia nie nabiorą złych nawyków w początkowej fazie nauki - co więcej ich postępy w grze będą kilkukrotnie szybsze niż w przypadku tradycyjnych metod nauczania. Wszystko to w fantastycznej atmosferze, pod przyjaznym i wyrozumiałym okiem kadry trenerskiej.
- Szkolenie dla średnio zaawansowanych oraz zaawansowanych
Treningi prowadzone będą w sposób dynamiczny, różnorodny, w oparciu o system szkoleniowy, zgodny z najnowszymi trendami szkoleniowymi ITF. Bardzo istotnym elementem treningów będzie doskonalenie techniki uderzeń. Wykwalifikowani trenerzy udzielą licznych wskazówek oraz skorygują niedociągnięcia techniczne uczestników, co przyczyni się do poprawy regularności i siły ich uderzeń. Nie zabraknie również ciekawych ćwiczeń, gry na punkty, a także emocjonujących wymian z trenerem. Doświadczeni szkoleniowcy doradzą najlepsze rozwiązania, a także zwrócą uwagę na kluczowe elementy taktyczne, co pozwoli każdemu poczynić wyraźne postępy w grze. Zajęcia będą przebiegać w przyjaznej, sportowej atmosferze, zgodnie z preferencjami uczestników – tak, aby każdy zawodnik mógł czerpać jak największa radość z gry!
- Dodatkowe możliwości tenisowe
Turnieje tenisowe to wspaniała okazja, aby w formie rywalizacji na korcie, sprawdzić swoje umiejętności. Podczas gry najważniejsza jednak będzie świetna zabawa, niezapomniane wrażenia i sportowa atmosfera.
Warsztaty tenisowe, prowadzone przez trenerów w ramach programu wieczornego, będą idealnym uzupełnieniem treningów. Zajęcia będą realizowane również na wypadek opadów, co zapewni ciągłość szkolenia. Deszcz nie będzie stanowił żadnej przeszkody w realizacji programu!
Cardio Tenis jest nowym sposobem aktywnego spędzenia czasu na korcie tenisowym. Łączy w sobie dwie bardzo popularne dyscypliny sportów: tenis i fitness. W zajęciach mogą brać w udział wszystkie chętne osoby, niezależnie od poziomu zaawansowania. Celem zajęć jest poprawa kondycji, spalanie zbędnych kalorii, a przede wszystkim świetna zabawa – umiejętności tenisowe mają drugoplanowe znaczenie.
Dodatkowe, indywidualne treningi tenisa - osobom, dla których dwa treningi dziennie to za mało, proponujemy skorzystanie z dodatkowego pakietu treningowego, który obejmuje 5 godzin szkolenia indywidualnego lub w dwie osoby (1 godzina treningu dziennie o wybranej godzinie) lub rezerwacji pojedynczych treningów tenisa w zależności od dostępności kortów.
Sparingi i gry wolne z innymi uczestnikami wczasów to z pewnością doskonałe uzupełnienie szkolenia tenisowego i możliwość wykorzystania zdobytych umiejętności podczas treningów.
Program animacyjny dla dorosłych
Poza treningami tenisowymi, wczasowicze będą mogli wziąć udział w licznych zajęciach sportowych i rekreacyjnych w ciągu dnia, a także w wieczornym programie animacyjnym. Aktywnym proponujemy rozgrywki siatkówki plażowej bądź skorzystanie ze sprzętu wodnego – kajaków, łodzi lub rowerów wodnych. Osobom szukającym relaksu polecamy wypoczynek na plaży lub skorzystanie z oferty AnderSpa – kryty basen, Świat Mazurskich Saun i zabiegi pielęgnacyjne z pewnością pomogą Państwu zrelaksować się po aktywnym dniu. Ponadto wszystkich wczasowiczów zachęcimy do udziału w warsztatach tenisowych, prowadzonych przez trenerów, a także do aktywnego uczestnictwa w pozostałych animacjach organizowanych przez Hotel Anders, wśród nich m.in. rejs statkiem, zajęcia jogi czy nordic walkingu.
Emocjonujący wieczór hazardu Casino Night, wspólne śpiewanie podczas wieczoru karaoke czy turniej kręgli, to tylko początek bogatego programu animacyjnego. Muzyczną rozrywkę zapewnią koncerty i dyskoteki w hotelowym klubie.
Dodatkowo wczasowicze mogą aktywnie spędzić czas korzystając z atrakcji pobliskich miejscowości. Jazda konna, rozgrywki na polu golfowym oraz zwiedzanie ciekawych zabytków z czasów Państwa Krzyżackiego sprawią, że każdy dzień będzie dla Państwa wyjątkowy.
Program dla dzieci „Razem, ale osobno”
Ideą programu „Razem, ale osobno” jest spędzenie wspólnych rodzinnych wakacji, a przy tym dających możliwość realizowania aktywnego programu pobytu każdemu z członków rodziny. Rodzice mają możliwość dołączenia swoich pociech do kameralnego obozu przeznaczonego dla dzieci wczasowiczów (powyżej 3 lat), podczas którego realizowany będzie bogaty program sportowo - rekreacyjny, a także wieczorny program animacyjny. Wszystko to pod okiem wykwalifikowanej i doświadczonej kadry
Podczas, gdy dziecko będzie aktywnie i miło spędzać czas z rówieśnikami, rodzice będą mieli możliwość szlifowania formy tenisowej, a także spokojnego wypoczynku. Oczywiście program ten jest fakultatywny, a zarazem elastyczny - w każdej chwili można wziąć dziecko pod swoją opiekę i spędzić czas w rodzinnym gronie.
W programie proponujemy m.in.: gry i zabawy zespołowe, badmintona, tenisa stołowego, darts. W upalne dni nie zabraknie również kąpieli w jeziorze, oczywiście pod opieką ratownika oraz gier i zabaw organizowanych na plaży. Każdego dnia będziemy również brać udział w programie animacyjnym oferowanym przez Hotel Anders: zabawy integracyjne, zajęcia plastyczne, wycieczki piesze, rejsy po jeziorze.
Po aktywnie spędzonym dniu, nasi podopieczni wezmą udział w programie wieczornym m.in.: konkursy plastyczne, zabawy integracyjne, kultowe gry planszowe. Ponadto dzieci zaprosimy na projekcje wyselekcjonowanych filmów, a także do udziału w pełnych emocji „Wieczorach Gracza”, gdzie każdy uczestnik podczas gry na konsoli Xbox kinect będzie mógł wcielić się w postać swojego tenisowego idola.
W celu wskrzeszenia ducha sportowej rywalizacji odbędą się liczne zawody i turnieje, m.in.: turniej tenisa ziemnego, wirtualne rozgrywki Xbox kinect oraz zawody sportowe. Dla zwycięzców przygotowaliśmy okazałe medale, a dla wszystkich uczestników pamiątkowe dyplomy i upominki. Na zakończenie wczasów tenisowych wszyscy wezmą również udział w losowaniu wartościowych nagród!
Kadra
Sympatyczna kadra, która umożliwi Państwu przyjemny wypoczynek: rezydent biura, trenerzy tenisa z uprawnieniami Polskiego Związku Tenisowego (1 trener na jeden kort), kadra wychowawcza.

WCZASY TENISOWE NA MAZURACH STARE JABŁONKI 2019
Wypoczynek z Tenisem na Mazurach, Wczasy tenisowe dla dorosłych i rodzin z dziećmi w Polsce, Wczasy na Mazurach 2019

Stare Jabłonki
to malownicza miejscowość położona w zachodniej części Mazur. Otaczające ją lasy sosnowe oraz dostęp do krystalicznie czystego jeziora Szeląg Mały sprawiają, że Stare Jabłonki są idealnym miejscem na odpoczynek od codziennego miejskiego zgiełku i hałasu. 

Oprócz wypoczynku na łonie natury Stare Jabłonki są doskonałym miejscem do organizowania ciekawych wycieczek. Zachęcamy do zwiedzania takich miejsc jak: Zamek Krzyżacki w Malborku, Zamek we Fromborku, czy Sanktuarium Maryjne w Świętej Lipce – perły polskiego baroku.

Szkolenie tenisowe
Na wyjazdach szczególną uwagę przywiązujemy do szkolenia tenisowego. Do wspólnych treningów, zapraszamy każdego, niezależnie od wieku oraz poziomu zaawansowania. Dla każdego uczestnika wczasów przewidziane są 2 godziny treningów tenisa dziennie, w niewielkich grupach maksymalnie 4-osobowych (osoby dorosłe) oraz 5-osobowych (dzieci). Istnieje również możliwość rezygnacji z zajęć grupowych i odbycia szkolenia indywidualnego. Zajęcia prowadzone będą przez grupę doświadczonych i starannie wyselekcjonowanych trenerów z uprawnieniami Polskiego Związku Tenisowego.

Nowoczesny i przemyślany system szkoleniowy, profesjonalny dobór sprzętu i metodyki nauczania, gwarantują szybsze postępy w grze niż w przypadku tradycyjnych, przestarzałych metod nauczania tenisa. Dzięki temu efektywność treningów jest kilkukrotnie większa, a postępy w grze dużo większe i bardziej widoczne!

Szkolenie prowadzone będzie na wszystkich poziomach zaawansowania, oddzielnie dla dzieci i dorosłych, w starannie dopasowanych grupach pod względem poziomu zaawansowania:

- Szkolenie dla osób początkujących

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wiemy jak ważne są pierwsze kroki stawiane na korcie. Początkującym adeptom tenisa, proponujemy nowoczesny program nauczania tenisa zgodny z najnowszymi trendami szkoleniowymi ITF. Poprzez wdrożenie programu Play & Stay początkujący gracze bardzo szybko opanują podstawy tenisa w wystarczającym stopniu aby po wyjeździe czerpać radość z gry na korcie. Dzięki dobraniu odpowiedniego sprzętu (rakiety juniorskie, miękkie piłki – komplet sprzętu zapewniamy bezpłatnie) oraz dostosowaniu długości kortu do umiejętności gry, uczestnicy szkolenia nie nabiorą złych nawyków w początkowej fazie nauki - co więcej ich postępy w grze będą kilkukrotnie szybsze niż w przypadku tradycyjnych metod nauczania. Wszystko to w fantastycznej atmosferze, pod przyjaznym i wyrozumiałym okiem kadry trenerskiej.

- Szkolenie dla średnio zaawansowanych oraz zaawansowanych
Treningi prowadzone będą w sposób dynamiczny, różnorodny, w oparciu o system szkoleniowy, zgodny z najnowszymi trendami szkoleniowymi ITF. Bardzo istotnym elementem treningów będzie doskonalenie techniki uderzeń. Wykwalifikowani trenerzy udzielą licznych wskazówek oraz skorygują niedociągnięcia techniczne uczestników, co przyczyni się do poprawy regularności i siły ich uderzeń. Nie zabraknie również ciekawych ćwiczeń, gry na punkty, a także emocjonujących wymian z trenerem. Doświadczeni szkoleniowcy doradzą najlepsze rozwiązania, a także zwrócą uwagę na kluczowe elementy taktyczne, co pozwoli każdemu poczynić wyraźne postępy w grze. Zajęcia będą przebiegać w przyjaznej, sportowej atmosferze, zgodnie z preferencjami uczestników – tak, aby każdy zawodnik mógł czerpać jak największa radość z gry!

- Dodatkowe możliwości tenisowe

Turnieje tenisowe to wspaniała okazja, aby w formie rywalizacji na korcie, sprawdzić swoje umiejętności. Podczas gry najważniejsza jednak będzie świetna zabawa, niezapomniane wrażenia i sportowa atmosfera.

Warsztaty tenisowe, prowadzone przez trenerów w ramach programu wieczornego, będą idealnym uzupełnieniem treningów. Zajęcia będą realizowane również na wypadek opadów, co zapewni ciągłość szkolenia. Deszcz nie będzie stanowił żadnej przeszkody w realizacji programu!

Cardio Tenis jest nowym sposobem aktywnego spędzenia czasu na korcie tenisowym. Łączy w sobie dwie bardzo popularne dyscypliny sportów: tenis i fitness. W zajęciach mogą brać w udział wszystkie chętne osoby, niezależnie od poziomu zaawansowania. Celem zajęć jest poprawa kondycji, spalanie zbędnych kalorii, a przede wszystkim świetna zabawa – umiejętności tenisowe mają drugoplanowe znaczenie.

Dodatkowe, indywidualne treningi tenisa - osobom, dla których dwa treningi dziennie to za mało, proponujemy skorzystanie z dodatkowego pakietu treningowego, który obejmuje 5 godzin szkolenia indywidualnego lub w dwie osoby (1 godzina treningu dziennie o wybranej godzinie) lub rezerwacji pojedynczych treningów tenisa w zależności od dostępności kortów.

Sparingi i gry wolne z innymi uczestnikami wczasów to z pewnością doskonałe uzupełnienie szkolenia tenisowego i możliwość wykorzystania zdobytych umiejętności podczas treningów.

Program animacyjny dla dorosłych
Poza treningami tenisowymi, wczasowicze będą mogli wziąć udział w licznych zajęciach sportowych i rekreacyjnych w ciągu dnia, a także w wieczornym programie animacyjnym. Aktywnym proponujemy rozgrywki siatkówki plażowej bądź skorzystanie ze sprzętu wodnego – kajaków, łodzi lub rowerów wodnych. Osobom szukającym relaksu polecamy wypoczynek na plaży lub skorzystanie z oferty AnderSpa – kryty basen, Świat Mazurskich Saun i zabiegi pielęgnacyjne z pewnością pomogą Państwu zrelaksować się po aktywnym dniu. Ponadto wszystkich wczasowiczów zachęcimy do udziału w warsztatach tenisowych, prowadzonych przez trenerów, a także do aktywnego uczestnictwa w pozostałych animacjach organizowanych przez Hotel Anders, wśród nich m.in. rejs statkiem, zajęcia jogi czy nordic walkingu.

Emocjonujący wieczór hazardu Casino Night, wspólne śpiewanie podczas wieczoru karaoke czy turniej kręgli, to tylko początek bogatego programu animacyjnego. Muzyczną rozrywkę zapewnią koncerty i dyskoteki w hotelowym klubie.

Dodatkowo wczasowicze mogą aktywnie spędzić czas korzystając z atrakcji pobliskich miejscowości. Jazda konna, rozgrywki na polu golfowym oraz zwiedzanie ciekawych zabytków z czasów Państwa Krzyżackiego sprawią, że każdy dzień będzie dla Państwa wyjątkowy.

Program dla dzieci „Razem, ale osobno”
Ideą programu „Razem, ale osobno” jest spędzenie wspólnych rodzinnych wakacji, a przy tym dających możliwość realizowania aktywnego programu pobytu każdemu z członków rodziny. Rodzice mają możliwość dołączenia swoich pociech do kameralnego obozu przeznaczonego dla dzieci wczasowiczów (powyżej 3 lat), podczas którego realizowany będzie bogaty program sportowo - rekreacyjny, a także wieczorny program animacyjny. Wszystko to pod okiem wykwalifikowanej i doświadczonej kadry

Podczas, gdy dziecko będzie aktywnie i miło spędzać czas z rówieśnikami, rodzice będą mieli możliwość szlifowania formy tenisowej, a także spokojnego wypoczynku. Oczywiście program ten jest fakultatywny, a zarazem elastyczny - w każdej chwili można wziąć dziecko pod swoją opiekę i spędzić czas w rodzinnym gronie.

W programie proponujemy m.in.: gry i zabawy zespołowe, badmintona, tenisa stołowego, darts. W upalne dni nie zabraknie również kąpieli w jeziorze, oczywiście pod opieką ratownika oraz gier i zabaw organizowanych na plaży. Każdego dnia będziemy również brać udział w programie animacyjnym oferowanym przez Hotel Anders: zabawy integracyjne, zajęcia plastyczne, wycieczki piesze, rejsy po jeziorze.

Po aktywnie spędzonym dniu, nasi podopieczni wezmą udział w programie wieczornym m.in.: konkursy plastyczne, zabawy integracyjne, kultowe gry planszowe. Ponadto dzieci zaprosimy na projekcje wyselekcjonowanych filmów, a także do udziału w pełnych emocji „Wieczorach Gracza”, gdzie każdy uczestnik podczas gry na konsoli Xbox kinect będzie mógł wcielić się w postać swojego tenisowego idola.

W celu wskrzeszenia ducha sportowej rywalizacji odbędą się liczne zawody i turnieje, m.in.: turniej tenisa ziemnego, wirtualne rozgrywki Xbox kinect oraz zawody sportowe. Dla zwycięzców przygotowaliśmy okazałe medale, a dla wszystkich uczestników pamiątkowe dyplomy i upominki. Na zakończenie wczasów tenisowych wszyscy wezmą również udział w losowaniu wartościowych nagród!

Kadra
Sympatyczna kadra, która umożliwi Państwu przyjemny wypoczynek: rezydent biura, trenerzy tenisa z uprawnieniami Polskiego Związku Tenisowego (1 trener na jeden kort), kadra wychowawcza.

Terminy i ceny

os. dorosła Pobyt z tenisem , zakwaterowanie w pokoju 2 os os. dorosła Pobyt bez tenisa, zakwaterowanie w pokoju 2 os os. dorosła Pobyt z indywidualnym szkoleniem tenisa (1 h dziennie treningu indywidualnego z trenerem - 5 h podczas turnusu) dziecko do 12 lat Pobyt z tenisem (dziecko korzystające z dostawki) dziecko do 12 lat Pobyt z tenisem (dziecko jako 2 osoba w pokoju) Dziecko do 12 lat Pobyt bez tenisa (dziecko korzystające z dostawki) dziecko do 3 lat - bez świadczeń Wolne miejsca

Prześlij do nas Zapytanie lub zadzwoń +48 12 648 99 77, 647 11 88, 647 22 66
a przedstawimy Ci aktualnę ofertę cenową i dostępne wolne terminy.

Zniżki i dopłaty

Dopłata do pokoju 1-osobowego : Dopłata 270 PLN

Zakwaterowanie

Anders Resort & Spa star star star star

Anders**** Resort & Spa zaliczany jest do grona najlepszych hoteli klasy wyższej w Polsce stwarzających swoim gościom doskonałe warunki do aktywnego wypoczynku. Hotel położony jest na terenie Rezerwatu Sosny Taborskiej, bezpośrednio nad jeziorem Szeląg z dostępem do plaży. Kompleks sportowo – rekreacyjny obiektu stanowią: 4 korty tenisowe o nawierzchni ceglanej, 5 boisk do siatkówki plażowej, kort do squasha, siłownia, wypożyczalnia sprzętu wodnego (rowery wodne, kajaki, łodzie), wypożyczalnia rowerów oraz Małpi Gaj – plac zabaw dla dzieci. Dużą atrakcję stanowi również pierwszy na Warmii i Mazurach profesjonalny park linowy AndersLand.
Hotel dysponuje także nowoczesnym centrum AnderSpa: profesjonalne gabinety kosmetyczne z bogatą ofertą zabiegów, basen z dodatkowymi atrakcjami w postaci masaży wodnych, gejzerów i jacuzzi oraz Świat Mazurskich Saun. Dodatkowo do dyspozycji gości pozostają: Bowling Bar – kręgielnia, stoły bilardowe, a także drink bar i klub nocny Sofa. Każdego dnia zachęcamy zarówno dzieci, jak i dorosłych, do udziału w programie animacyjnym organizowanym przez Hotel Anders. Świetne położenie, w połączeniu z bogatą bazą hotelu jest idealnym miejscem do aktywnego wypoczynku dla osób dorosłych, jak również rodzin z dziećmi.
Pokoje 
Do dyspozycji gości pokoje 1, 2, 3-osobowe o wysokim standardzie z łazienkami. Wszystkie wyposażone są w TV i telefon

Anders**** Resort & Spa zaliczany jest do grona najlepszych hoteli klasy wyższej w Polsce stwarzających swoim gościom doskonałe warunki do aktywnego wypoczynku. Hotel położony jest na terenie Rezerwatu Sosny Taborskiej, bezpośrednio nad jeziorem Szeląg z dostępem do plaży. Kompleks sportowo – rekreacyjny obiektu stanowią: 4 korty tenisowe o nawierzchni ceglanej, 5 boisk do siatkówki plażowej, kort do squasha, siłownia, wypożyczalnia sprzętu wodnego (rowery wodne, kajaki, łodzie), wypożyczalnia rowerów oraz Małpi Gaj – plac zabaw dla dzieci. Dużą atrakcję stanowi również pierwszy na Warmii i Mazurach profesjonalny park linowy AndersLand.

Hotel dysponuje także nowoczesnym centrum AnderSpa: profesjonalne gabinety kosmetyczne z bogatą ofertą zabiegów, basen z dodatkowymi atrakcjami w postaci masaży wodnych, gejzerów i jacuzzi oraz Świat Mazurskich Saun. Dodatkowo do dyspozycji gości pozostają: Bowling Bar – kręgielnia, stoły bilardowe, a także drink bar i klub nocny Sofa. Każdego dnia zachęcamy zarówno dzieci, jak i dorosłych, do udziału w programie animacyjnym organizowanym przez Hotel Anders. Świetne położenie, w połączeniu z bogatą bazą hotelu jest idealnym miejscem do aktywnego wypoczynku dla osób dorosłych, jak również rodzin z dziećmi.

Pokoje 
Do dyspozycji gości pokoje 1, 2, 3-osobowe o wysokim standardzie z łazienkami. Wszystkie wyposażone są w TV i telefon

Wyżywienie

śniadanie i obiadokolacja (HB)

Wczasowiczom serwowane będą 2 posiłki dziennie: śniadanie w formie bufetu szwedzkiego oraz obiadokolacja w eleganckiej Restauracji Pałacowej. Ponadto podczas pobytu istnieje możliwość wypróbowania specjałów Letniej Karczmy pod Modrzewiem, a także urządzania pikników na świeżym powietrzu.

Transport

Cena zawiera

Ceny 7-dniowego pobytu obejmują
Zakwaterowanie (6 noclegów), wyżywienie 2 x dziennie, szkolenie tenisowe w wybranym wariancie, zajęcia Cardio Tenis, udział w warsztatach tenisowych, realizację programu animacyjnego oraz programu „Razem, ale osobno”, udział w turniejach, korzystanie wszelkich dostępnych atrakcji hotelu (m.in.: basenu, Świata Mazurskich Saun, boisk do siatkówki plażowej, siłowni), ubezpieczenie NNW, VAT. Zapewniamy sprzęt sportowy (także rakiety tenisowe) i rekreacyjny.

Ceny 7-dniowego pobytu obejmują
Zakwaterowanie (6 noclegów), wyżywienie 2 x dziennie, szkolenie tenisowe w wybranym wariancie, zajęcia Cardio Tenis, udział w warsztatach tenisowych, realizację programu animacyjnego oraz programu „Razem, ale osobno”, udział w turniejach, korzystanie wszelkich dostępnych atrakcji hotelu (m.in.: basenu, Świata Mazurskich Saun, boisk do siatkówki plażowej, siłowni), ubezpieczenie NNW, VAT. Zapewniamy sprzęt sportowy (także rakiety tenisowe) i rekreacyjny.

Cena nie zawiera

Dodatkowe możliwości
Dopłaty do ceny podstawowej (dla chętnych):
- Pakiet tenisowy - trening indywidualny (5 h treningu / turnus) - 325 zł
- Pakiet tenisowy - trening w dwie osoby (5 h treningu / turnus) - 196 zł za osobę / turnus
- Trening indywidualny z trenerem - 65 zł/h
- Trening w dwie osoby z trenerem - 47 zł za osobę/h
- Wynajęcie kortu tenisowego - 15 zł/h​
- Parking dodatkowo płatny (opłata pobierana w recepcji) - 10 zł/dobę
- Opłata klimatyczna - 2,2 zł za osobę/dobę (pobierana dodatkowo w recepcji hotelu)

Dodatkowe możliwości

Dopłaty do ceny podstawowej (dla chętnych):
- Pakiet tenisowy - trening indywidualny (5 h treningu / turnus) - 325 zł
- Pakiet tenisowy - trening w dwie osoby (5 h treningu / turnus) - 196 zł za osobę / turnus
- Trening indywidualny z trenerem - 65 zł/h
- Trening w dwie osoby z trenerem - 47 zł za osobę/h
- Wynajęcie kortu tenisowego - 15 zł/h​
- Parking dodatkowo płatny (opłata pobierana w recepcji) - 10 zł/dobę
- Opłata klimatyczna - 2,2 zł za osobę/dobę (pobierana dodatkowo w recepcji hotelu)

Galeria

comments powered by Disqus
Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Biuro Podróży EcoTravel z Krakowa (Nowa Huta) - lato i zima, wakacje i ferie zimowe, urlop na plaży i wyjazdy na narty - sprawdzona oferta turystyczna - wczasy, wycieczki objazdowe, wyprawy, Wycieczki Egzotycznepielgrzymki, sylwester, święta, weekendy, rejsy wycieczkowe, wczasy zdrowotne, wczasy spa, wczasy dla seniora oraz obozy młodzieżowe: kolonie, obozy letnie, obozy zimowe, obozy narciarskie, obozy snowboardowe, zimowiska, zielone szkoły, wycieczki szkolne. m.in. Ojcowski Park Narodowy. Organizujemy imprezy integracyjne, pikniki i spotkania firmowe. Posiadamy wycieczki w ofertach last minute, first minute i promocje. Sprzedajemy i rezerwujemy bilety promowe, bilety lotnicze i bilety autokarowe. Oferujemy wycieczki last minute do krajów basenu morza śródziemnego jak Egipt, Tunezja, Grecja, Włochy, Hiszpania, Chorwacja, Portugalia, Turcja, Francja, Czarnogóra, Maroko oraz innych jak Norwegia, Szwecja, Finlandia, Litwa, Łotwa, Estonia, Czechy, Austria, Słowacja, Ukraina, Bułgaria, Węgry, Rumunia, Belgia, Holandia, Irlandia, Wielka Brytania, Dania, Islandia, Monako.


Tanie noclegi nad morzem Imprezy na Jurze Ojcowski Park Narodowy Parki Narodowe Pieskowa Skała Zielone Szkoły Bilety Promowe Bilety Lotnicze Obozy Kolonie Zimowiska Obozy Młodzieżowe Wycieczki Objazdowe Obozy Paintballowe Oferty Sylwestrowe Szczyrk noclegi Wczasy nad morzem Hua Hin Boszkowo Hotele Warszawa obrazy Plecaki turystyczne noclegi Noclegi wakacje nad morzem Babia Góra Tanie Noclegi Niepełnosprawni Fotograf Zgorzelec | dodaj linka »

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.